Brokat to zazwyczaj coś, co łączymy z malowaniem paznokci oraz makijażem. Od teraz, dzięki marce Too Faced brokat staje się częścią rutynowej pielęgnacji. Założyciel marki Jerrod Blandino pokazał tajemniczy filmik na Instagramie, ujawniając tę niezwykłą maskę w akcji.

Do tej pory wiemy jedynie, że jest to niesamowicie błyszcząca maseczka, która idealnie odchodzi od skóry. Według Jerroda produkt daje oszałamiający efekt. Nie wiemy jeszcze, jaki kolor ma nowa formuła Too Faced, ponieważ film jest czarno biały. Mamy ogromną nadzieję, że jest to coś holograficznego, metalicznego- po prostu w kolorach tęczy!

Jedną z teorii jest to, że to złoty produkt, którym Jerrod drażnił się kilka miesięcy temu z fanami. Przy tajemniczym filmie Blandino dodał zagadkowy podpis.

ZOBACZ TEŻ: O mamo! Beyonce jeszcze nigdy wcześniej nie miała tak wielkich piersi (FOTO)

Pracuję nad czymś magicznym, aby uczynić twoją skórę płomienną!

Chyba wszystkie możemy się zgodzić, że na rynku do tej pory nie pojawiło się coś podobnego. Coś, co sprawia, że brokatowe cząsteczki dosłownie rozświetlają naszą skórę od środka. Prawdę powiedziawszy, nie możemy doczekać się na więcej szczegółów…