Pamiętasz, że jeszcze rok temu na instagramie, pinterescie i ulicach królowały bambusowe torebki w kształcie koszyczka? Plecionki nadal będą w modzie, ale zamiast słomianych i drewnianych modeli zobaczysz teraz urocze, luźne siateczki. Trochę podobne do starodawnych modeli, które jeszcze dobrych kilkanaście lat temu służyły jako wygodny shopper.

ZOBACZ TEŻ: OTO LONDYŃSKA FASHIONISTKA, KTÓRA INSPIRUJE NAS SWOIMI STYLIZACJAMI NA CO DZIEŃ

Wiosenny odpowiednik kultowych już koszyczków Cult Gaia w uroczym kształcie półksiężyca to wygodny i lekki model Angelou, stworzony przez tę samą markę.

Ale nie tylko o wygodę tu chodzi, bo ten mały niepozorny dodatek już zdążył skraść serca niejednej fashionistki. Ta miłość to zasługa pięknych frędzli i wygodny bransoletowy uchwyt w kształcie koła. Jest idealna do zdjęć i wygodna do noszenia – a to już wystarczy, by zrobiła sporo zamieszania w świecie modowych blogerek.

Może się wydawać, że torebka nie jest praktyczna, szczególnie dla kobiet, które lubią nosić szminki, puder, klucze i inne drobne przedmioty luzem, ale projektanci plecionki pomyśleli o tym wcześniej – w środku znajduje się mały zabezpieczający woreczek.

ZOBACZ TEŻ: BABCINA SUKIENKA, KTÓRĄ POKOCHAŁY INFLUENCERKI. CZY NAPRAWDĘ JEST TAKA PASKUDNA?

Podoba Wam się?