Najpopularniejsze trendy na wybiegach jesień-zima to całkiem zabawna mieszanka. Gdzieś pomiędzy wszystkimi przyciągającymi wzrok projektami znalazło się też kilka świetnych trików stylizacyjnych, które warto wypróbować — zwłaszcza, że możesz odtworzyć je, używając elementów, które już posiadasz. Wielu projektantów przypomniało nam o praktycznych technikach nakładania warstw.

Minimalistyczne stylizacje, które zawładną uliczną modą w grudniu

Sztuczka stylizacyjna na jesień i zimę

Ta oldschoolowa sztuczka – która pojawia się i znika od lat, zdecydowanie miała ważny moment w 2014 roku. Jest sprytnym sposobem na utrzymanie ciepła. Być może warstwowe looki były również w naszych głowach ze względu na ostatnie zdjęcia wykonywane jako dokumentacja mody ulicznej. Influencerzy wykorzystują tę sztuczkę stylizacyjną, dostarczając mnóstwo inspiracji na przykład jak nosić nasze słodkie letnie sukienki przez cały rok.

Sandy Liang

Możliwe, że nigdy nie przyszłoby nam do głowy, aby nosić sukienkę z odkrytymi ramionami na przezroczystym topie z nadrukiem — ale mimo wszystko uwielbiamy to połączenie! Wycięcie sprawia, że wszystko jest jeszcze ciekawsze i tworzy równowagę między słodyczą a namiętnością.

Anna Sui

Zdjęcie to zdecydowanie przywraca wspomnienia z wczesnych lat. Jesteśmy gotowe do przyjęcia tego trendu Y2k — dodaje długowieczności naszym najtrudniejszym do stylizacji elementom. Koszula sprawia, że sukienka jest bardziej swobodna.

Pozostałe stylizacje warstwowe, które mogą cię zainspirować.

Wolontariusze będą odprowadzać kobiety nocą do domów? To pomysł warszawskiej radnej

Sonda

Kolor stylizacji

Jaki jest twój kolor?