Marzyłaś o designerskiej sukni ślubnej w swój wielki dzień, ale przepuszczanie całego budżetu na suknię ślubną jest ci nie na rękę? Niezależnie od tego, czy chcesz zaoszczędzić, czy po prostu nie lubisz wydawać w ten sposób pieniędzy, mamy dobre wieści. Oferta sukien ślubnych ASOS jest jedną z najpiękniejszych, jakie ostatnio widziałyśmy. W niedawnym raporcie ASOS Trend Report wymieniono jedną suknię ślubną, którą w czasie pandemii sprzedawano co trzy minuty!

Suknia ślubna z sieciówki? Dzięki nowej kolekcji Mohito to możliwe. Przepiękna propozycja!

Szczerze mówiąc, kiedy po raz pierwszy zapoznałyśmy się z sekcją ślubną na stronie marki, nie spodziewaliśmy się, że którakolwiek z sukien ślubnych odciągnie naszą uwagę od sukien ślubnych projektantów. Niestety, przywitał nas cały szereg modnych i (naprawdę) niedrogich sukienek. Większość sukien ślubnych ASOS jest projektowana pod silnym wpływem projektów luksusowych domów mody ślubnej. Gdy Twoja suknia ślubna zostanie ozdobiona bukietem i parą designerskich butów ślubnych, goście nigdy się nie zorientują, że to wcale nie luksusowa i ekstrawagancka suknia.

Najpopularniejszą suknią ślubną jest Sophia. W 2020 roku sprzedała się ponad 14 000 razy. Inne projekty są mocno zainspirowane sukniami ślubnymi z marszczonej satyny i sukniami maxi, które podążają w ślady Meghan Markle. Zobacz najpopularniejsze modele sukien ślubnych z ASOS.

Szymon Hołownia został ojcem po raz drugi!

Suknia ślubna z sieciówki

1
1

Sophia – Koronkowa suknia ślubna z głębokim dekoltem i plisowaną spódnicą

Kup teraz
2
2

Suknia ślubna z krepy, z drapowaniem, dekoltem bardot i długim rękawem

Kup teraz
3
3

Suknia ślubna z długimi rękawami, głębokim dekoltem i kwiatowym zdobieniem

Kup teraz
4
4

Suknia ślubna mini z krepy, z odsłoniętymi ramionami i bufkami

Kup teraz
5
5

Długi welon w kolorze kości słoniowej z delikatnym kwiatowym haftem

Kup teraz