Jesień w tym roku tak jakby trochę nas rozpieszcza. Nie doświadczamy silnych mrozów ani deszczowej pogody. To idealna jesień na noszenie wszystkich modnych zestawów, na które zawsze było za zimno! Zanim jednak popędzisz na zakupy, chcemy pokazać Ci jeden model sukienki, który jest bardzo uniwersalny i sprawdzi się na każdej sylwetce. Plus, to ukochany model samej Ani Lewandowskiej!

Długi rękaw, długość do połowy łydki oraz golf. Brzmi jak sukienka, w której chętnie zobaczyłaby nas Babcia. A jednak! Obcisły model podkreśli wszystkie Twoje atuty, podkreśli talię oraz pupę i pomoże Ci nie zmarznąć, gdy mocniej zawieje wiatr.

ZOBACZ TEŻ: KLASYCZNE I DELIKATNE KOLCZYKI, KTÓRE NIGDY NIE WYJDĄ Z MODY. NOSI JE KASIA TUSK

Włożysz ją do pracy, na randkę i na jesienny spacer. Pomysłom nie ma końca! Jest elegancka, ale nie ozdobna i do tego ładnie modeluje figurę.

Uwaga! Warto jednak uniknąć jednego błędu, jaki może spowodować, że będziemy wyglądać jak niskie kaczuszki – ten model nosimy TYLKO z obcasami! Mogą to być szpilki, botki, a nawet kozaki. Im wyżej, tym lepiej!

Ulubiony model Anny Lewandowskiej znajdziesz w : sklepie NUDYESS w cenie 349 zł.

Mamy też dla Ciebie alternatywę w postaci czarnego cudeńka, równie klasycznego, od MUUV girls (teraz w promocji 255,20 zł) oraz podobny kolorystycznie model ze sklepu Rose Boutique za niecałe 130 złotych.

Podobają Wam się takie sukienki?