Nie zaskoczymy Was, kiedy powiemy, że mowa o chromowanych paznokciach. W końcu błysk i pełne rozświetlenie są teraz na topie! Lustrzane odbicie można jednak nosić na wiele sposobów – nie musisz decydować się na jednolity kolor i kształt. Zobacz, ile ciekawych pomysłów na lustrzane paznokcie znalazłyśmy na instagramie. To prawdziwa kopalnia kreatywności!

ZOBACZ TEŻ: ELEGANCKIE PAZNOKCIE, KTÓRE… NIE WYMAGAJĄ ŻADNYCH UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIA

Mimo, że lustrzane odbicie od pewnego czasu jest dostępne w wielu salonach z manicurem, to jednak do tej pory nie było takiego wielkiego szaleństwa na ten styl. Teraz się to jednak zmieniło!

Wśród najbardziej pożądanych efektów jest czyste lustro oraz efekt tzw. “syrenki” czyli połyskujące paznokcie, które pod wpływem światła zmieniają swój kolor. Czad, prawda?

Nie trzeba jednak decydować się na jednolity kolor – czasami wystarczy też jeden paznokieć, by całość prezentowała się naprawdę fantastycznie.

Jedyne, co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia! Oraz umiejętności Twojej manicurzystki.

ZOBACZ TEŻ: Jestem manikiurzystką. Brzydzę się klientek z wygryzionymi skórkami i grzybicą na paznokciach

Efekt “kociego oka”, który też ponad rok temu zadebiutował na naszym roku również wpisuje się w trend chromowanych paznokci. Niemniej, nadal jest niewiele salonów, które proponują ten trend.

Chromowane paznokcie powstają poprzez polerowanie lakieru pyłkiem za pomocą gąbeczki bądź specjalnego pędzelka. Trzeba to jednak zrobić odpowiednio szybko, aby pyłek prawidłowo stopił się z lakierem.

Zdecydujecie się na chromowane paznokcie na tegoroczne święta? Idealnie będzie pasował do choinkowych bombek!