Show biznes w Hollywood to zamknięty obieg. Ciężko się tam dostać, bo większość miejsc jest już dawno obsadzona. A Ci, którzy kończą karierę, z przyjemnością szykują na swoje miejsce własne dzieci. Inaczej jest w przypadku Dylan Penn, która jest córką Robin Wright i Seana Penna. I chociaż jej rodzice rozwiedli się w 2010 roku, córka utrzymuje świetne relacje zarówno z ojcem, jak i matką. Zobaczcie, jak wygląda życie Dylan Penn, która mimo aktorskiej rodziny, zupełnie nie interesuje się wielką karierą!

ZOBACZ TEŻ: PARIS JACKSON NICZYM DZIECKO KWIAT. STYL HIPPIE W MAKIJAŻU WRACA DO ŁASK?

Pierwszy raz głośno o Dylan było w 2013 roku, kiedy to portale plotkarskie mocno powiązały Dylan w Robertem Pattinsonem. Związek jednak szybko się rozpadł (o ile w ogóle istniał), a afera wokół córki Seana Penn’a ucichła.

W międzyczasie dziewczyna pracowała jako… dostawca pizzy i kelnerka. Przyznaje sama, że próbowała swoich sił jako modelka, jednak ostatecznie nie traktuje tego jako głównego zajęcia. I chociaż można było ją zobaczyć w sesjach dla Elle, W Magazine oraz GQ, to Dylan nie przywiązuje do nich wielkiej uwagi.

ZOBACZ TEŻ: MAGDA MOŁEK ZMIENIŁA FRYZURĘ. FANÓW PODESZLI DO NIEJ Z DYSTANSEM

Częściej natomiast można ją zobaczyć na ściankach wraz z rodzicami. Najczęściej pojedynczo. Młodziutka Dylan zapewnia, że uwielbia wspierać rodziców i chętnie uczestniczy razem z nimi w oficjalnych przyjęciach.

Myślicie, że tak naprawdę ma parcie na szkło? Czy to prawdziwy wyjątek?