Już kilkukrotnie sygnalizowałyśmy Wam, że niekwestionowaną królową wśród materiałów w tym sezonie jest sztuczna skóra. Już kilkukrotnie prezentowałyśmy Wam różne rozwiązania – zaczynając od klasycznych ramonesek, przez spodnie, spódnice, a skończywszy na kurtkach i płaszczach. Jak jednak widać moda na skórzane ubrania staje się coraz powszechniejsza. Tym razem chcemy Wam zaprezentować coś wyjątkowego! To skórzana marynarka.

Śliczny półgolf z Lidla. Idealny pod marynarkę lub kardigan. Uwaga! Ta cena mocno zaskakuje

Marynarki

Marynarki kojarzą nam się z eleganckimi stylizacjami, które są idealne do nieco bardziej oficjalnych spotkań. Istnieją też marynarki w sportowym kroju, które mają nieco bardziej casualowy charakter. Sinsay zdecydował się wykorzystać ten model i połączyć go z królującym trendem. Skórzana marynarka wygląda fenomenalnie! Model, który proponuje Sinsay, już od dłuższego czasu jest jednym z największych trendów Instagrama. Dla wielu dziewczyn stanowi on bazę wyjściową do tworzenia genialnych stylizacji. Możesz przy jej pomocy stworzyć skórzany total look, który będzie bardzo mocną, rockową stylizacją, lub połączyć ją z miękkim, puszystym swetrem. Sztuczna skóra jest bardzo uniwersalnym materiałem, który pasuje do wielu ubrań, dlatego nie obawiaj się tworzyć nieoczywistych połączeń. Być może dzięki temu uda Ci się stworzyć wyjątkowy look.

Elegancka Sandra Kubicka. Piękna marynarka podkreślająca figurę z Sugarfree

Skórzana marynarka

W ofercie Sinsay pojawiła się marynarka w prostym, przedłużanym kroju. Nie ma wyraźnie zarysowanej talii, dlatego noszenie jej będzie niezwykle komfortowe. Długie proste rękawy z łatwością można zakasać. Marynarka jest jednorzędowa i zapinana na guzik. Ma klasyczny kołnierz oraz dwie kieszenie z patkami. Pochodzi z najnowszej, świątecznej kolekcji. Kosztuje 79,99 zł, co jest bardzo dobrą ceną, gdy weźmiemy pod uwagę, ile potrafią kosztować podobne modele. Jak Wam podoba się propozycja z Sinsay? Skusicie się na tę ofertę?

Skórzana marynarka źródło: sinsay.com/pl