Catrin Pugh przeżyła straszny wypadek samochodowy, w wyniku którego doznała poważnych poparzeń ciała. Jej stan był tragiczny, ale kobieta dostała od losu drugą szansę. Teraz sama motywuje innych i pomaga im wyjść z depresji.

W 2013 roku samochód, którym Catrin Pugh wracała z Alp uległ poważnemu wypadkowi. Kobietę udało się uratować z płonącego pojazdu, ale jej stan był dramatyczny.

ZOBACZ TEŻ: TA 7-LETNIA DZIEWCZYNA ZOSTAŁA OKRZYKNIĘTA NAJPIĘKNIEJSZYM DZIECKIEM NA ŚWIECIE!

Catrin miała poparzenia trzeciego stopnia na 96% ciała. Kiedy to się stało miała zaledwie 19 lat i całe życie przed sobą. Została wprowadzona w stan śpiączki na ponad trzy miesiące. Po tragicznym wypadku czekał ją długi powrót do zdrowia. Kobieta przeszła ponad 200 operacji, w tym kilka przeszczepów skóry.

Minęło 5 lat od wypadku, a Catrin całkowicie zmieniła swoje życie. Zaakceptowała swoje ciało i nie wstydzi się blizn. Czuję się dobrze i chcę pokazać ludziom, że blizny to nic wielkiego. Widzę je każdego dnia i nie czuję się z nimi nieswojo.

Kobieta inspiruje innych ludzi, którzy również mają poparzone ciało. Zachęca ich, by nie wstydzili się blizn i odnaleźli pewność siebie.

ZOBACZ TEŻ: BLOGERKA WALCZY Z TRĄDZIKIEM W ORYGINALNY SPOSÓB. ZOBACZ JEJ NIEZWYKŁE MAKIJAŻE

Catrin jest mocno zaangażowana w działalność charytatywną na rzecz ofiar oparzeń, a oprócz tego podróżuje po całym kraju jako mówca motywacyjny.

Jej celem jest pomoc osobom, które przeszły dramatyczne chwile. Catrin pomaga zaakceptować siebie po wypadku. Jak sama twierdzi teraz czuje się naprawdę szczęśliwa, ponieważ odnalazła swój cel.

Co Wy na to?