W sieci nie brakuje przykładów niesamowitych metamorfoz po odchudzaniu. Niejednokrotnie kobiety, które je przechodzą, chudną kilkanaście, kilkadziesiąt kilogramów, zmieniając przy tym całkowicie swój wygląd i styl. Nierzadko powodem chudnięcia staje się mniej lub bardziej radykalna dieta. W przypadku Donny Docherty była ona po prostu… zaskakująca!

ZOBACZ TEŻ: Zakochacie się w tych niesamowitych makijażowych dziełach

31-latka jeszcze pięć lat temu nosiła rozmiar… 48 i ważyła niemalże 100 kg! Jej dieta bazowała głównie na niezdrowych przekąskach, fastfoodach i słodkich napojach. Kobieta fundowała sobie podobny sposób żywienia od nastoletnich lat. Dopiero w 2011 roku – przy okazji swojego ślubu, do którego schudła do rozmiaru 46 – powoli zaczęła zmieniać podejście do swojego odżywiania.

Nie przyszło jej to łatwo… Od ślubu, do momentu podjęcia decyzji o odchudzaniu, minęło 18 miesięcy. Jednak będąca już wtedy mamą Donna postanowiła tym razem nie poddać się.

ZOBACZ TEŻ: Metamorfozy mężczyzn dzięki makijażowi i nie tylko – poznajecie?

Przede wszystkim 31-latka zmieniła całkowicie dietę. Zrezygnowała z wypijania sześciu puszek Coca Coli dziennie i jedzenia na wynos. Zmianę w diecie dało się zauważyć nie tylko w przypadku doboru przekąsek, ale i komponowania całych posiłków.

zdrowa dieta…

Przykładem może być choćby śniadanie… Wcześniej Donna zjadała na nie miskę płatków śniadaniowych z łyżką cukru i dwoma tostami z masłem. Posiłek przepijała Coca Colą. Do lunchu potrafiła codzienne zjeść jeszcze paczkę czipsów i czekoladowego batonika, a także wypić kolejną puszkę słodkiego napoju. Teraz niezdrowe przekąski zastąpiły: pożywna owsianka, pełnoziarniste pieczywo z masłem, duża zielona herbata i jako słodki akcent – Coca Cola Zero. Do lunchu Donna zjada jeszcze jogurt i wypija kolejną porcję herbaty.

ZOBACZ TEŻ: Jak się odchudzać, żeby nie dopadł nas efekt jo-jo?

treningi na siłowni…

Zmiana widoczna jest nie tylko w jej jadłospisie. Szybko przełożyła się ona także na wygląd 31-latki. Donna zaczęła chudnąć… i to jak! Od 2013 roku udało się jej zrzucić aż 50 kg! Oznacza to, że schudła równo połowę swojej wagi. Nie osiągnęłaby tego jedynie dzięki diecie. Od 2014 roku zaczęła regularnie uczęszczać na siłownię pięć razy w tygodniu.

metamorfoza po odchudzaniu…

Ogromny wysiłek jak widać opłacił się całkowicie. Donna aktualnie może cieszyć się rozmiarem 34 i jest motywacja dla setek kobiet na całym świecie dopiero zaczynających walkę o zdrowie i zgrabna sylwetkę.

Zobaczcie jej niezwykłą metamorfozę na zdjęciach!