Tysiące osób z całego świata korzysta z mediów społecznościowych, aby dzielić się zdjęciami relacjonującymi ich życie. Studentka Sarah Taylor używa mediów społecznościowych, a w szczególności Instagrama, aby pomóc innym nauczyć się kochać siebie! Sama odbyła tę trudną podróż.

Sarah urodziła się z dużym znamieniem twarzy. Choć teraz jest z niego dumna, nauka kochania tego, co wszyscy uważali za wadę, nie było łatwa. Naturalne, że każdy chce być akceptowany, ale kiedy ma się wielką plamę na buzi, jest to trudne.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA I TANCERKA Z WŁOCHATYM ZNAMIENIEM (FOTO)

Kiedy dorastałam, ludzie zadawali coraz więcej pytań, zaczęli mnie osądzać. Pytali, co mam na twarzy. Kiedy odpowiadałam im, że to znamię wyrażali współczucie. Ich reakcja pozostawiła we mnie myśl, że jestem żałosna. Wstydziłam się tego.

style="overflow:hidden;">

Dziewczyna dopiero w liceum zaczęła się uczyć, że jej znamię jest czymś, czego nie może się wstydzić, a powinna celebrować. Otaczanie się przyjaciółmi pozwoliło jej zapomnieć o znamieniu. Kiedy przestała zastanawiać się, co myślą o niej inni, zaczęła uczyć się kochać siebie za to, kim jest.

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA STAŁA SIĘ SENSACJĄ NA INSTA! WSZYSTKO PRZEZ JEJ ZDJĘCIA PRZED I PO

Taylor wykorzystuje media społecznościowe, aby pomagać innym, przechodzić przez podobne trudności. Chce być inspiracją dla innych. Świadectwem tego, że można się akceptować. Oprócz dzielenia się zdjęciami z niemal dziewięcioma tysiącami osób kontaktuje się ze swoimi fanami.

Całym sercem zgadzamy się z tą odważną kobietą. Rzućcie okiem na jej inspirujące konto!

DM me more hate it fuels me

Post udostępniony przez Sarah (@sruhtaylor)

late to the pregame

Post udostępniony przez Sarah (@sruhtaylor)

can’t actually pull off a beanie but that won’t stop me from trying

Post udostępniony przez Sarah (@sruhtaylor)