Najnowsza odsłona kolekcji Gym Hard powstała z myślą o miłośniczkach jogi i stretchingu. Sportowe ubrania wyróżniają się prostym wzornictwem, dzięki czemu sprawdzą się na różnych typach sylwetki. Linia Sinsay Gym Hard narodziła się w odpowiedzi na potrzeby aktywnych dziewczyn, szukających ubrań i akcesoriów sportowych w atrakcyjnych cenach. Jej najnowsza odsłona inspirowana była jogą i stretchingiem, ale zda egzamin również w przypadku wielu innych dyscyplin.

Joga lepsza niż leki? Dzięki niej ta kobieta wygrała z depresją (FOTO)

Ubrania do jogi i stretchingu

Podstawę kolekcji stanowią legginsy z wysokim stanem, obszerne bluzy oraz różne fasony topów: od wersji na ramiączkach po modele z krótkim lub długim rękawem. Całość utrzymana jest w starannie dobranych odcieniach zgaszonego różu, zieleni i czerni, co ułatwi skomponowanie wymarzonego kompletu. Ubrania zostały wykonane z przyjemnych dla skóry, elastycznych materiałów, które zapewnią komfort podczas ćwiczeń. Mimo prostego wzornictwa nie brakuje ozdobnych akcentów, takich jak wycięcia na plecach.

Ubrania do jogi

Kolekcję ubrań pod szyldem Gym Hard dopełnia wybór praktycznych akcesoriów sportowych.  Wśród nowości znalazły się butelki na wodę, maty do ćwiczeń i koła do jogi. Dodatki zostały zaprojektowane tak, by spójnie wpisywać się w estetykę i kolorystykę kolekcji. Ubrania i akcesoria Gym Hard są już dostępne w wybranych salonach Sinsay i na www.sinsay.com.

Ubrania do jogi

Konturowanie twarzy to już przeszłość. Teraz liczy się tylko konturowanie włosów

Mat.prasowy

Sonda

film

Czekasz na premierę tego filmu?