Dobra makijażystka to prawdziwy skarb. Taka, która potrafi ukryć nawet najbardziej widoczne wory pod oczami, powiększy nawet najmniejsze oczy a z cienkiej linii ust zrobi pełne i kuszące. I chociaż na rynku jest coraz więcej zdolnych kobiet (oraz mężczyzn), którzy zajmują się makijażem zawodowo, gwiazdy stawiają na kilku stałych i znanych wybrańców. Po przejrzeniu ich galerii na instagramie, wcale nas to nie dziwi.

ZOBACZ TEŻ: CO STOSUJE MAKIJAŻYSTKA RIHANNY NA ROZSZERZONE PORY?

MAGDA PIECZONKA
Znana makijażystka gwiazd ma na swoim koncie pracę dla naprawdę wielu gwiazd. Często pojawia się u niej Maff, Maja Sablewska oraz Sara Mannei. Ma boską technikę i z każdej kobiety potrafi wydobyć pełny blask. Bogini!

KINGA SZEWCZYK
Przemiła i przeurocza makijażystka Igi Lis, Marty Żmudy Trzebiatowskiej czy Izabeli Janachowskiej. Szeroka gama technik makijażowych jest widoczna na jej instagramie. Warto ją śledzić i się inspirować.

MONIKA ZBRZEZNA
W jej studiu pojawiają się takie gwiazdy jak Marcelina Zawadzka, Karolina Pisarek czy Wiktoria Gąsiewska. Jej makijaże to głównie codzienne, z mocnym rozświetleniem oraz mocne smokey. Te drugie prezentują się naprawdę zabójczo!

ZOBACZ TEŻ: 11-letnia makijażystka, którą MUSISZ poznać!

MARTA GĄSKA
Podziwiałaś piękne makijaże Edyty Herbuś? Rozalii Mancewicz? A może Natalii Siwiec? Nam podoba się jej wersja makijażu “glow make up” – mocne i pełne rozświetlenie pasuje przecież każdej kobiecie i sprawdza się za każdym razem.

KASIA ZAREMBA
Spójrz na pięknie zrobione oczy Agnieszki Kaczorowskiej i powiedz, że się nie zakochałaś? My przepadłyśmy od pierwszego wejrzenia! Teraz szukamy odpowiedniej okazji i uderzamy do Kasi na make up!

MARTA IWAŃSKA
Mistrzyni rozświetlenia i konturowania. Te dwie rzeczy u doktor make up podglądamy nieustannie – ma boską technikę i świetnie dopasowuje kolory do wszystkich klientek. Chcesz błyszczeć jak prawdziwa gwiazda? Uderzaj do Marty Iwańskiej!