Klimat safari od kilku letnich sezonów powraca do łask. Kolory ziemi, luźne koszule, bojówki, kapelusze i zwierzęce printy to jeden z najmodniejszych trendów sezonu.

Motyw safari powraca. Brązowe, beżowe i zielone stylizacje znów królują w modzie

Szorty khaki to must have sezonu

Na letniej wyprzedaży H&M udało nam się znaleźć spodenki, które będą idealną bazą do stylizacji w klimacie safari. Kosztują zaledwie 49,90 zł! Co lepsze, możesz je kupić w sklepie online, więc nie musisz wybierać się na poszukiwania. Niektóre rozmiary są już praktycznie wyprzedane, dlatego radzimy nie zwlekać z zakupem!

Szorty khaki z modnego materiału

H&M podaje, ze spodenki wykonane są z tencelu, o którym pisałyśmy już kiedyś na portalu. To materiał pozyskiwany z celulozy drzewnej, a jego wytwarzanie uważane jest za ekologiczniejsze niż poliestru. Dobra wiadomość jest taka, że tencel jest materiałem, który się nie gniecie! Model dostępny w H&M ma wysoką talię z elastycznym tyłem oraz ozdobnymi marszczeniami. Pasek do wiązania jest wyjmowany, więc jeśli nie przepadasz za takim rozwiązaniem, możesz z niego zrezygnować.

Mówi się o nim, że jest materiałem przyszłości. Zyskuje coraz większą popularność

Jak stylizować szorty khaki?

Jeśli chcesz pozostać w klimacie safari, dobierz do nich koszulę z kieszeniami na piersi oraz wygodne sandałki. Safari to nie tylko kwestia krojów, ale również kolorów. Postaw na beże, brązy i khaki. Nie zapomnij o kapeluszu! To najlepsza ochrona przed słońcem, podobnie jak okulary. Stylizację uzupełnij o pasującą biżuterię: drewniane elementy i koraliki sprawdzą się świetnie. W ten sposób otrzymasz spójny i niezwykle modny strój.

 

Szorty khaki