Bella Hadid, jak przystało na światowej klasy modelkę, nie ma żadnych problemów z częstą zmianą wizerunku. Niedawno zaskoczyła fanów farbując włosy na jasny blond, a chwilę później znacząco skróciła pasma do długości modnego boba.

Oprócz śmiałych metamorfoz, modelka słynie także z bardzo odważnych projektów. Podczas kolejnych sesji zdjęciowych Bella nie ma problemu z odsłanianiem ciała. Również na jej prywatnym instagramowym koncie jest sporo zdjęć, na których modelka pozuje w bardzo odważnych kreacjach.

Bella Hadid w platynowych włosach. Wygląda jak Daenerys z „Gry o tron”

Jedna z ostatnich fotografii wywołała spore poruszenie. Chodzi o selfie w lustrze, Bella pozuje w półprzezroczystej srebrnej bluzce z imponującym dekoltem. Cała kreacja jest stworzona z drobnych, pięknie mieniących się kryształków, które odsłaniają sporą część ciała modelki.

Bella Hadid była o krok od wpadki. Uratowała ją złota farba

To nie pierwszy raz gdy Bella chwali się nienaganną figurą. Kilka tygodni wcześniej opublikowała podobne zdjęcie w rozpiętej koszuli, która zakrywała bardzo niewiele. Biorąc jednak pod uwagę zawód Belli, temat nagości nie powinien nikogo dziwić. Bella prezentuje się pięknie, a jej zdjęcia za każdym razem są chwalone przez internautów.