Zgrabne i sympatyczne siostry Bukowskie radzą w sieci, jak mieć zgrabne i zdrowe ciało. Same są żywym dowodem na to, że odpowiednia motywacja może zdziałać cuda.

Pati umieściła na Instagramie swoje zdjęcie sprzed zmiany nawyków żywieniowych udowadniając, że odpowiednia motywacja i samozaparcie mogą zdziałać cuda.

‚Ona zawsze była chuda’, ‚zwykła chuda dziewczyna, nie widać mięśni’, ‚szczupła z natury’. Dodaję to zdjęcie nie po to, żebyście mnie chwalili ale po to, żeby pokazać Wam, że zawsze można wyglądać lepiej

– napisała pod zdjęciem Pati.

Kiedyś wmawiałam sobie, że chudsze ode mnie mają lepszy metabolizm, choć jadłam wszystko co chciałam, zero samodyscypliny, wolałam ukryć to co nieładne niż nad tym popracować. Wmawiałam sobie, że mam ‚grube kości’ i ‚kobiecie kształty’.

Czytaj także: Siostry Bukowskie pozują w bieliźnie (Instagram)

Wszystkim tym, którzy mają podobną sytuację chcemy pokazać, że warto. Motywacji szukajcie w sobie.

Zobaczcie jak bardzo zmieniła się Pati! Jesteście odpowiednio zmotywowane?

‚Ona zawsze była chuda’, ‚zwykła chuda dziewczyna, nie widać mięśni’, ‚szczupła z natury’. Dodaję to zdjęcie nie po to, żebyście mnie chwalili ale po to, żeby pokazać Wam, że zawsze można wyglądać lepiej. Nigdy nie należałam do otyłych osób, jednak moje ciało stawia, niestety, bardzo duży opór jeśli chodzi o sport. Bardzo cieżko jest mi zbudować mięsień a zrzucenie choćby kilku centymetrów to spore wyzwanie. Kiedyś wmawiałam sobie, że chudsze ode mnie mają lepszy metabolizm, choć jadłam wszystko co chciałam, zero samodyscypliny, wolałam ukryć to co nieładne niż nad tym popracować. Wmawiałam sobie, że mam ‚grube kości’ i ‚kobiecie kształty’. Każdy organizm jest inny, jeden pójdzie na siłownię parę razy, drugi potrzebuje wielu miesięcy, żeby osiągnąć ten sam efekt. Wszystkim tym, którzy mają podobną sytuację chcemy pokazać, że warto. Motywacji szukajcie w sobie.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Siostry Bukowskie (@siostrybukowskie)

Wpis z dedykacją. #newpost #totallook @tally_weijl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Siostry Bukowskie (@siostrybukowskie)

#👧

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Siostry Bukowskie (@siostrybukowskie)

Kto na plażę? 🐢 #summer #hot #sea #inspiration #Pati #warszawa #warsaw #bikini #shorts #sun #instalike #me #polishgirl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Siostry Bukowskie (@siostrybukowskie)

SZOK - Tak Pati Bukowska wylądała przed odchudzaniem (FOTO)