Jeszcze kilka lat temu, kiedy nie istniał zawód „blogerka modowa”, dziewczyny przyjmowały wszystkie propozycje współpracy, które tylko zaproponowały im znane marki. Z roku na rok dziewczyny mają coraz większe doświadczenie i mogą przebierać w różnych ofertach i wybierać te, które są najlepiej dopasowane do ich stylu i tematyki prowadzonej strony.

ZOBACZ: MACADEMIAN GIRL O PIERWSZEJ DAMIE: JEJ STYL ZACZĄŁ TROCHĘ EWOLUOWAĆ

Macademian Girl przyznała ostatnio w rozmowie z dziennikarzami agencji informacyjnej Newseria Lifestyle, że nie należy do dziewczyn, które same proszą się projektantów o ubrania sygnowane ich nazwiskiem. Wg Tamary to kreatorzy mody powinni zadecydować czy chcą, aby dana osoba nosiła ich ubrania.

– Zdarza mi się pisać wyrazy uznania, ale bardziej na zasadzie świetna kolekcja, piękne rzeczy, widziałabym coś w swojej szafie i na przykład wtedy coś kupuję. Ale staram się nie wywierać na projektantach presji, że koniecznie chcę się w coś ubrać – mówi Tamara Gonzalez Perea agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Blogerka twierdzi, że zdarza jej się odmawiać podjęcia współpracy nawet z najlepszymi projektantami. Ubrania, które na siebie zakłada muszą w stu procentach wpisywać się w jej styl.

– Często jest tak, że ktoś mnie bardzo ceni, bardzo mu się podoba tak jak wygląda, ale ja potem, widząc projekty, mówię, że są świetne, ale dla kogoś innego – mówi Tamara Gonzalez Perea.

style="overflow:hidden;">Nawet takiej perfekcjonistce jak ona zdarzają się czasami modowe wpadki.

– Potem, jak oglądałam zdjęcia ze ścianki, miałam taki piękny wisior zdobiony, a było widać tylko jego tył, który nie był już aż tak atrakcyjny – mówi Tamara Gonzalez Perea.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: CZY MACADEMIAN GIRL PODGLĄDA KONKURENCJĘ?

Spodziewałyście się takich odpowiedzi?

Szok? Macademian Girl nie przyjmuje wszystkich giftów? [VIDEO]

Szok? Macademian Girl nie przyjmuje wszystkich giftów? [VIDEO]

Szok? Macademian Girl nie przyjmuje wszystkich giftów? [VIDEO]