Kinga Rusin jest przykładem gwiazdy, która wygląda fantastycznie nie stosując nadmiernej ilości botoksu i kwasu hialuronowego. Dziennikarka starzeje się wyjątkowo pięknie skutecznie udowadniając, że zdrowe i zadbane ciało nie potrzebuje pomocy medycyny estetycznej.

Czytaj także: WŁAŚNIE NABRALIŚMY PEWNOŚCI, ŻE FRYZURA KINGI RUSIN NIE BYŁA DOBRYM POMYSŁEM

Z okazji Dnia Dziecka na swoim Instagramie Kinga umieściła zdjęcie sprzed kilkunastu lat, które podpisała:

Dzieci… ❤❤ #dziendziecka Każdy dzień udowadnia mi że warto było. Kocham je obie nad życie! @polciaxx😘 @iga_lis😘 A wszystkim dzieciom małym i tym całkiem dużym życzę beztroski😃!

Czytaj także: Kinga Rusin odpowiedziała Hannie Lis za ostatnią zniewagę?!

Internauci słusznie zauważyli, że przez te lata Kinga prawie w ogóle się nie zmieniła! Czego to zasługa? Kinga odpowiada:

Ładne ciało to nie tylko dobry wygląd, ale też dobre samopoczucie i zdrowie. Jak zachować młodzieńczy wygląd, poprawić sobie nastrój i wyniki badań? Odpowiedż brzmi: ANTYOKSYDANTY! To one zwalczają wolne rodniki i opóźniają procesy starzenia. Jest ich mnóstwo w warzywach i owocach, a także w moich kosmetykach Pat&Rub.

Ładne ciało to nie tylko dobry wygląd, ale też dobre samopoczucie i zdrowie. Jak zachować młodzieńczy wygląd, poprawić sobie nastrój i wyniki badań? Odpowiedż brzmi: ANTYOKSYDANTY! To one zwalczają wolne rodniki i opóźniają procesy starzenia. Jest ich mnóstwo w warzywach i owocach, a także w moich kosmetykach Pat&Rub (www.patandrub.eu). Pełna antyoksydantów jest EKOAMPUŁKA3 do twarzy zawierająca min. wysokostężoną witaminę C ze śliwki Kakadu. Antyoksydantem jest też m.in. olejek żurawinowy stanowiący jeden ze składników Linii Żurawinowej do ciała. Wybierając kosmetyki dla siebie zwracajcie uwagę na składniki i ich źródło pochodzenia. U mnie wszystko jest NATURALNE💚💚💚! #100%natury #naturalnietroszczesieosiebie #kosmetykinaturalne #kosmetykikingi #kosmetykizadrenaliną #patandrub www.patandrub.eu link do sklepu w bio

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

SZOK! Kinga Rusin pokazała zdjęcie sprzed 16-stu lat! (FOTO)