Trzymanie ręki na pulsie, jeśli chodzi o modę, jest bardzo trudne. Nieustannie zmieniające się bądź wzajemnie uzupełniające trendy mogą być mylące. A już na pewno mogą Ci zapewnić zawrót głowy. Na szczęście jest jeden trend, na który (przyznajemy) patrzyłyśmy początkowo nieprzychylnie, który zamierza zdobyć serca wszystkich fashionistek jeszcze w karnawale i zostanie aż do lata! Oczywiście chodzi o bufki na ramionach w każdej postaci, najlepiej w największym rozmiarze.

ZOBACZ TEŻ: BRZYDKA SUKIENKA Z ZARY, KTÓRA ŚWIETNIE PREZENTUJE SIĘ NA INSTAGRAMIE!

Kiedy pierwszy raz pisałam o brzydkiej sukience z Zary, nie spodziewałam się, że ten trend zdobędzie tak wielu zwolenników. Szczerze, myślałam, że nie znajdzie więcej niż kilku, może kilkunastu wyznawców. I zniknie tak szybko, jak wróciła z dawnych szaf modniś.

Okazuje się jednak, że kobiety pokochały powrót szerokich i podniesionych ramion. Szczególnie, gdy przy okazji eksponuje też elegancko biust i klatkę piersiową. Można też odsłonić trochę brzuch. I nogi. W zależności od tego, czy wybierzemy krótką wersję w postaci bluzki, czy nieco dłuższą, w postaci sukienki. Zdecydowanie ta druga wersja jest obecnie bardziej popularna. Spodziewamy się jednak, że może się to zmienić wraz z nadejściem cieplejszych dni. Wtedy role mogą (acz wcale nie muszą!) się odwrócić. Cóż, będziemy trzymać rękę na pulsie!

ZOBACZ TEŻ: Szok! Julia Wieniawa pokazała ZMASAKROWANĄ twarz

A jak Wam podoba się powrót trendu na “hiszpankę”?