Anna Dello Russo plasuje się w tej samej lidze, co Anna Wintour czy Carine Roitfeld – od 2006 roku sprawuje funkcję redaktor naczelnej magazynu Vogue Nippon. Wcześniej pracowała także dla Vogue Italia oraz L’Uomo Vogue. Dello Russo znana jest ze swojego niepowtarzalnego stylu i przyprawiającej o zawrót głowy garderoby – pani redaktor wynajmuje osobny apartament, w której mieszkają tylko jej ubrania i buty (których to posiada aż 4000 par).

Od dłuższego czasu już krążą plotki o tym, że Anna Dello Russo zaprojektuje autorską kolekcję ubrań. Jak się jednak okazuje – nic z tego. Dello Russo mówi, że nie lubi być przewidylna, a to jest coś, czego ludzie od niej oczekują. Zamiast więc pracować nad swoją własną linią odzieżową, przygotowuje się do wypuszczenia na rynek sygnowanych swoim nazwiskiem perfum.

Zapach pod nazwą Beyond zamknięty zostanie w wysadzanym kamieniami szlachetnymi flakonie w kształcie buta. Dello Russo określa te perfumy jako „gadżet dla masowego rynku” – dodajmy, że gadżet ten będzie szalenie drogi i pojawi się w sprzedaży w limitowanej edycji tylko na terenie Włoszech w okresie przedświątecznym.

Oprócz tego pani redaktor przygotowuje się do… nagrania swojej pierwszej płyty. Dlaczego? Jak sama mówi, tylko i wyłącznie z przekory.

No cóż, przynajmniej możemy mieć pewność, że jej stroje sceniczne będą niesamowite!

Zobaczcie kilka stylizacji Anny Dello Russo:
FOTO 1
FOTO 2
FOTO 3
FOTO 4
FOTO 5
FOTO 6
FOTO 7