W czerwcu media rozgrzały się do czerwoności, kiedy po sieci zaczęła krążyć plotka, że Kim Kardashian spodziewa się trzeciego dziecka. Chwilę później do plotek o ciąży dołączyła informacja o tym, że Kanye West i jego żona wynajęli surogatkę. Wszystko ze względu na problemy zdrowotne celebrytki.

Cały świat czekał na potwierdzenie tych doniesień. Dzisiaj fani gwiazdy mają powód do radości, ponieważ mama dwójki dzieci w końcu oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka! Oczywiście wszystko za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie zamieściła zwiastun czternastego sezonu „Z kamerą u Kardashianów”.

Na końcu filmu rozmawia przez telefon z Khloe i przyznaje, że już niedługo ona i Kanye West ponownie zostaną rodzicami! Celebrytka dodała także, że najnowszy sezon będzie zwariowany, dlatego możemy się tylko domyślać, że potwierdzą się również ciąże jej sióstr- Kylie i Khloe.

ZOBACZ TEŻ: NOWA OBSESJA KIM KARDASHIAN?! POZBĘDZIE SIĘ NATURALNYCH FUTER I LATEKSU?

Jak donosi magazyn People, rodzina szukała idealnej surogatki przez wiele miesięcy. Podobno to Kim ustala dietę kobiety, aby jej dziecko przyszło na świat zdrowe i w pełni sił. Celebrytka chce mieć pewność, że nic nie zaszkodzi jej dziecku.

Myślicie, że poznamy ją w nowym sezonie?

Season 14 is gonna be wild. Tune in this Sunday!!! #KUWTK

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Szaleństwo! Kim Kardashian potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka!

Szaleństwo! Kim Kardashian potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka!

Szaleństwo! Kim Kardashian potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka!