Sylwia Przybysz opublikowała na Instagramie zdjęcie z przymierzalni w salonie sukien ślubnych. Ma na sobie przepiękną kreację, która wywołała mnóstwo zachwytów wśród obserwatorów celebrytki. Jednak nie każdy miał dla niej miłe słowo. Na jeden z komentarzy odpisała bardzo bezpośrednio. „Co to za zabobony?” – zapytała. Jaka będzie suknia ślubna Sylwii Przybysz?

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie ze ślubu w Las Vegas. TAK wyglądała jej skromna suknia

Kariera oraz życie prywatne gwiazdy

Obecnie Sylwia Przybysz jest jedną z najpopularniejszych osób w sieci. Jest wziętą influencerką oraz youtuberką. Prywatnie jest związana z popularnym internetowym twórcą Janem Dąbrowskim (znanym z kanału YouTube JDabrowsky). Para tworzy zgrany zespół, który świetnie wypada zarówno w pracy w sieci, jak i „za kulisami”. Para ma już dwie córeczki, z których pierwsza ma na imię Pola, a druga, młodsza, Nela. Sylwia i Jan zaręczyli się w grudniu ubiegłego roku, a wydarzenie to bardzo ucieszyło wszystkich fanów pary. Każda kibicująca im osoba z pewnością nie może doczekać się ceremonii. A wygląda na to, że przygotowania ruszyły pełną parą. Suknia ślubna Sylwii Przybysz budzi ogromne zainteresowanie, zwłaszcza po zdjęciu, które w ostatnim czasie pojawiło się we wpisie influencerki.

Trendy w sukniach ślubnych w 2021 roku. Zobacz, co będzie modne w tym roku!

Suknia ślubna Sylwii Przybysz. Ten komentarz z pewnością ją zdziwił!

Na swoim instagramowym profilu Sylwia Przybysz bardzo często pokazuje pełne ciepła rodzinne zdjęcia oraz często dzieli się rzeczami związanymi ze swoją pracą. Tym razem jednak zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i pochwalić się wizytą w salonie sukien ślubnych. I to nie byle jakim – jak się okazuje swojej sukni szuka u Violi Piekut. Influencerka przymierzyła jedną z sukni znajdujących się w salonie. Od razu podzieliła się zdjęciem ze swoimi fanami.

„Nie mogę doczekać się, aż będę mogła założyć tą jedyną <3 @violapiekut szykuj się kochana” – brzmi podpis zdjęcia. Od razu pojawiło się mnóstwo komplementów, jednakże nie wszystkim ta kreacja przypadła do gustu.

„Mając dwójkę dzieci biała suknia to tak chyba niekoniecznie” – napisał jeden z internautów.

Sylwia Przybysz zareagowała natychmiast, trafnie odpowiadając: „Co to za zabobony? Niech każdy wygląda na swoim ślubie tak jak chce”. Ma rację!