Black Friday 2020 oficjalnie wypada 27 listopada, jednakże w tym roku całkowicie zmienia on swój charakter. Biorąc pod uwagę sytuację, w której obecnie się znajdujemy oraz zamknięcie sklepów, coraz więcej osób deklaruje, że swoje zakupy wykona online. Jedną z przyczyn jest niepewna sytuacja dotycząca handlu – nie możemy być pewni, kiedy sklepy ponownie zostaną otwarte. Jednakże nie jest to jedyna zmiana.

Wyprzedaże online

Wyprzedaże w tym roku będą o wiele większe niż do tej pory. Wszystko po to, aby zachęcić klientów do korzystania z ofert mimo ograniczeń, które wynikają z obostrzeń nałożonych przez pandemię. Możemy zatem spodziewać się naprawdę dużych przecen, które pozwolą nam zdobyć upragnione przedmioty. To świetna okazja, aby upolować ubrania czy kosmetyki, nad kupnem których zastanawiałyśmy się do tej pory. Przeceny to świetna okazja na zakup produktów do testów. Jeśli miałaś chęć na wypróbowanie nowych kosmetyków – teraz jest na to idealna okazja.

Black Friday 2020 będzie trwać o wiele dłużej?

Chociaż oficjalnie Black Firday 2020 przypada na 27 listopada, to promocje zaczęły się już na początku listopada. Większość sklepów przygotowuje długoterminowe promocje, których punktem kulminacyjnym będzie właśnie wspomniany 27 listopada. Wiele sklepów odzieżowych zapowiada Black Weekend, a nawet Black Week – dlatego właśnie warto zorientować się już teraz w promocjach, które oferują sklepy, bo może się okazać, że wyprzedaż już się rozpoczęła.

Black Friday 2020: ile osób skorzysta z ofert?

Black Friday przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych. To święto dla wszystkich fanek zakupów, które na co dzień nie mogą sobie pozwolić na zakup droższych, bardziej luksusowych marek. Ponieważ Black Friday to idealna okazja na kupienie czegoś specjalnego i wyjątkowego. Właśnie dlatego wyprzedaże te cieszą się również w Polsce coraz większą popularnością. Chociaż początkowo nieśmiało wkraczał na nasz rynek, to zeszłoroczny Black Friday pokazał, że Polacy chcą korzystać ze święta przecen. Dlatego właśnie w tym roku możemy spodziewać się naprawdę korzystnych ofert. Wśród najpopularniejszych produktów, kupowanych na Black Friday znajduje się elektronika oraz odzież i akcesoria renomowanych marek, a także oferty popularnych sieciówek. A czy Wy planujecie zakupy dla Black Friday? Może już macie pierwsze wyprzedażowe zakupy za sobą?