W ostatnim czasie serial „Bridgertonowie” zyskuje coraz większą popularność. Inspiruje tysiące kobiet, które pokochały kreacje stylizowane właśnie na styl z serialu. Podobnie było z Meen Harris, która jest właścicielką marki Phenomenal. Stworzyła ona dla Netfliksa streetwearową kolekcję z najbardziej charakterystycznymi hasłami z serialu.

Wiceprezydentura Kamali Harris to przełomowy krok dla kobiet. Do tej pory nie udało się to żadnej z nich!

Streetwearowe ubrania

Kiedy się słyszy o zainspirowaniu się „Bridgertonami” przed oczami można mieć przepiękne kreacje, gorsety, zwiewne sukienki… Niewielu spodziewa się typowo streetwearowych ubrań. A właśnie z nich składa się kolekcja Netflix x Phenomenal. Na kolorowych bluzach umieszczone zostały kultowe hasła z serialu, między innymi „I burn for you” lub „Dear readers”. Kolekcja zyskała tak dużą popularność, że niektóre z modeli już zdążyły się wyprzedać, dlatego jeśli Was zaintrygowała ta kolekcja, nie warto zwlekać z zakupem zbyt długo! Może się bowiem okazać, że to, co sobie upatrzycie, niedługo zniknie z oferty! To tylko pokazuje, jak bardzo popularni stali się „Bridgertonowie”.

Feministyczny manifest Emily Ratajkowski. Depilacja nie musi być koniecznością

„Bridgertonowie” na ubraniach marki Phenomenal

Najpopularniejsze kwestie z serialu „Bridgertonowie” zostały uwiecznione na bluzach marki Phenomenal przez Read Receipts by Chantal. Wybór haseł, które znalazły się na ubraniach nie zaskakuje. Kultowe już „I burn for you” czy viralowe „Dear Readers” oraz „I wish to be entertained” i „If there’ a scandal, I shall uncovr it” zostały wykorzystane jako najpopularniejsze kwestie. Bluzy kosztują 59-60 dolarów. „Bridgertonowie” koncentrują się na dynamicznych kobiecych postaciach, które nie dostosowują się o ograniczonych poglądów społeczeństwa. Nie zgadzają się z tym, kim powinny być współczesne im kobiety. Ten przekaz idealnie wpisuje się w markę stworzoną przez siostrzenicę Kamali Harris. Phenomenal zostało stworzone przez czarnoskóre kobiety, a jej celem jest zwiększanie świadomości kulturowej oraz zaznaczenie, jak ważne jest, by kobiety się wspierały.

„Bridgertonowie” źródło: phenomenalwoman.us
„Bridgertonowie” źródło: phenomenalwoman.us