Spędźcie rodzinny czas aktywnie lub wprost przeciwnie, zostańcie cały dzień w domu, oglądając filmy i grając w gry. Skup się na radości i czasie z najbliższymi, a resztę pozostaw nam. Z nową kolekcją Sinsay, świąteczną atmosferę stworzysz w kilka chwil.

Święta na luzie z Sinsay

Świąteczny poranek wcale nie musi szybko się kończyć – odkryj kolekcję świątecznych kompletów dresowych dla dorosłych (od 99,99 PLN) i dzieci (od 59,99 PLN). To wygodna propozycja, kiedy czeka Was dekorowanie choinki czy ostatnie przygotowania w kuchni.

Rodzinny klimat podkreślą też bluzy z pasującymi nadrukami dla niej (od 49,99 PLN), dla niego (od 59,99 PLN) i dla najmłodszych pomocników Mikołaja (od 29,99 PLN).

Święta na luzie nie mogą udać się bez zabawnych skarpetek (od 15,99 PLN) czy kapci (od 29,99 PLN). Każdy może wybrać to co lubi, stawiając na koszulki (od 17,99 PLN), swetry (od 79,99 PLN), a nawet sukienki (od 29,99 PLN) z bohaterami ulubionych kreskówek.

Świętuj w swoim stylu – więcej produktów ze świątecznej kolekcji znajdziesz w wybranych sklepach stacjonarnych, na sinsay.com i w aplikacji.

Artykuł partnera