Benefit to marka znana nie tylko z doskonałej jakości kosmetyków, ale także przyciągających uwagę, kolorowych, trochę nawiązujących do stylu retro opakowań, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Na nadchodzące święta Bożego Narodzenia marka przygotowała kilka pomysłów na prezenty, z których my wybraliśmy dwa szczególnie godne uwagi zestawy.


Celebutante to mała paletka do makijażu, w której znajdziemy dwa cienie do powiek (Leggy i Dandy Brandy), rozświetlacz do cery (High Beam), dwie szminki (Lady’s Coice i No Competition), błyszczyk (I’m With The Band), delikatnie brązujący puder do twarzy (Dallas), pigment do ust i policzków (Benetint), dwa pędzle (podwójny do makijażu oka oraz płaski i szeroki do pudru) a także mini-poradnik, z którego krok po kroku nauczymy się, jak wykonać iście gwiazdorski makijaż. Komplet kosztuje 34$ i dostępny jest tutaj.


Sexy Starlet to zestaw bestsellerów marki Benefit. Znajdziemy tutaj tusz do rzęs (Badgal Lash), podkład (Some Kind-a Gorgeous), róż do policzków (Coralista) oraz dodatkowo małą kopertówkę. Za ten zestaw zapłacić trzeba więcej, bo 58$. Dostępny tutaj.