Wszystkie kolaboracje MAC Cosmetics zaliczamy do tej pory za udane. Wygląda na to, że nie inaczej będzie tym razem – kolejna kolaboracja marki z youtuberem Patrick’iem Starrr wstępnie wygląda na wspaniale dopracowaną, kolorową i cudownie świąteczną. Na tyle, że same chętnie znalazłybyśmy taki pakunek pod własną choinką.

Marka i vloger wstępnie pochwalili się kolejną współpracą, jednak to niezawodne konto Trendmood na instagramie pokazało pierwsze zdjęcia produktów. Nowa kolekcja ma nosić nazwę “Sleigh Ride” i ma składać się z 6 elementów: szminki, błyszczyków Dazzleglass, paletki cieni do powiek, pigmentów w proszku, mineralizującego proszku do wykończenia makijażu oraz pudru z zeszłej kolekcji (Patrick’s Setting Powder by MAC). Oczywiście w nowym opakowaniu.

ZOBACZ TEŻ: TEN OPALIZUJĄCY PIGMENT MAC COSMETICS JEST HITEM, A NIE MA GO JESZCZE NA RYNKU

Próbki cieni wyglądają na świetnie wykonane i naprawdę mocno napigmentowane. Nie brakuje tam też blasku. Każdy odcień otrzymał też niegrzeczną nazwę, nawiązującą do świąt np. “Spank Me Santa”, “Twerk for Gifts” czy “Santa Got Money”.

Opakowania wyglądają jak ozdobniki na świąteczny kominek. Są zaprojektowane tak, że nie potrzeba do nich dodatkowego opakowania – same w sobie tworzą świetny prezent.

ZOBACZ TEŻ: Internautki zwariowały na punkcie pasty z kurkumy. Podobno genialnie wybiela zęby

Skusicie się na nową, świąteczną ofertę od MAC’a?