Jeśli postrzegasz świąteczny szał przede wszystkim jako okazję do dobrej zabawy, spędzenia wolnego czasu z przyjaciółmi i pretekstu do oglądania ulubionych filmów z dzieciństwa – witaj w klubie. Cropp puszcza oko do wszystkich planujących choinkowe imprezy, oferując kolekcję pełną żartobliwych gadżetów, ulubionych zimowych sweterków, i sezonowych stylizacji.
Konkurs na najlepszy świąteczny sweter? W Ofercie Cropp jest ich całe mnóstwo. Do wyboru renifery, pierniki i bałwanki.

Miks kultowych motywów z kina, komiksów i świata muzyki, z akcentami świątecznymi tworzy zupełnie oryginalną, pełną modowego dystansu mieszankę. W dodatku bardzo wiele elementów kolekcji nadaje się na świąteczne upominki. Kto by nie chciał dostać od Mikołaja piżamy w motyw bożonarodzeniowy, skarpetek w bałwanki albo bluzki z wizerunkiem zespołu „Wham”?
Kolekcja świąteczna Cropp to jednak dużo więcej niż dowcipne T-shirty (znajdziesz na nich m.in. „Kevina” z kultowej produkcji „Home Alone”), swetry i dodatki. To także cała grupa uniwersalnych ubrań zimowych w nowoczesnym stylu. Puchówki, szaliki, flanele i swetry – to wszystko przyda się przez całą zimę.

Zobacz ubrania i dodatki ze świątecznej kolekcji CROPP w galerii pod artykułem!

Materiał promocyjny