Trendy z instagrama mają to do siebie, że na zdjęciach prezentują się świetnie, a w rzeczywistości… to już zależy od modelki. I jej nastroju. Niemniej zachwycają nas dwa swetry z Zary, które obecnie dość często widujemy na instagramie, a doskonale wiemy, że świetnie też leżą na takich szaraczkach jak my. Skąd wiemy? Z redakcyjnych obserwacji ulicy, która powie Ci więcej, niż filtry z instagrama.

Jeden jest klasycznym, eleganckim golfem, który jest dostępny w 3 wariantach kolorystycznych: ciepły beż, czarny oraz ciemny szary. Co go wyróżnia? Białe guziki na rękawach, bufiaste ramiona oraz zwężenie w talii. Idealna propozycja dla wszystkich zmarzluchów świata, które poza ciepłem, cenią sobie również idealny wygląd!

ZOBACZ TEŻ: WSZYSCY TWIERDZĄ, ŻE TA SPÓDNICA Z ZARY BĘDZIE HITEM TEGOROCZNYCH ŚWIĄT

ZARA, SWETER Z GUZIKAMI TYPU PEREŁKA PRZY MANKIETACH, cena: 139,00 PLN

Drugi jest bardziej artystyczny – ma być duży, ciepły i widoczny z daleka. Dzianina z dużym oczkiem, która ma wyglądać na sweter pożyczony od chłopaka i świetnie wykorzystany. Ma też rozszerzane rękawy, co nie każdy lubi, jednak na każdym zdjęciu będzie to wyglądać dobrze. Półgolf podkreśli buzię, makijaż oraz uwydatni świetną fryzurę.

ZARA, SWETER OVERSIZE, cena: 199,00 PLN

Zainteresowane?