Ogromny szał na punkcie wampirzej sagi Zmierzch nadal trwa w najlepsze. Nic więc dziwnego, że spekulacje na temat sukni ślubnej głównej bohaterki granej przez Kristen Stewart stanowiły przedmiot gorącej dyskusji już na długo przed rozpoczęciem zdjęć do granego obecnie w kinach Przed Świtem.

Ostatecznie Bella Swan stanęła przed ołtarzem ubrana w niesamowitą suknię zaprojektowaną specjalnie dla niej przez Carolinę Herrerę.

Choć kreacja na pierwszy rzut oka może wydawać się dość skromna, to diabeł tkwi jednak w szczegółach. Prześwitujący, zdobiony 152 guzikami tył niejednego pana młodego przyprawiłby o przyspieszone bicie serca.

Co ciekawe, prace nad suknią trwały ponad pół roku. Wszystkie detale wykonane zostały ręcznie przez jedną z czterech, pracujących bez wytchnienia, szwaczek. Nic dziwnego, że wartość sukni szacuje się na ok. 35 tys. dolarów.

Jeśli jednak cena ta nie będzie stanowiła przeszkody dla któreś z wiernych fanek Zmierzchu, to podpowiadamy, że projekt prawdopodobnie będzie dostępny w sprzedaży już w przyszłym roku.

Uzupełnieniem ślubnego zestawu panny Swan były wysadzane cyrkoniami, białe czółenka od Manolo Blahnika.

Bella Swan

Bella Swan

Bella Swan

Bella Swan

Bella Swan

Bella Swan