Lata 90. były niezwykle ważne dla popkultury, ale i mody. Dzięki nim mamy żelowe sandały, naszyjniki typu choker, podarte dżinsy i spinki motylki. Jest tak wiele trendów w modzie z lat 90., które w końcu wracają do mody w 2024 roku, że trudno za nimi nadążyć. Powracają również sukienki tuby. Krótka i przylegająca do krągłości w 2024 roku może być stylizowana na wiele sposobów i jest dostępna w różnych długościach i krojach, aby dopasować się do każdego. Sukienki tuby nie są już prawdziwym kształtem tuby.

Kilka wskazówek jak dobrać modne dodatki do sukienki koktajlowej

Zwykła czarna sukienka tuba to przesadny wygląd, który może wydawać się nieco nudny i bezbarwny. Jednak dodanie wycięcia pod biustem stworzy dynamiczny look, który może być noszony przez wiele sezonów ze względu na jego kolor, długość i wszechstronność. Stylizuj z odważną biżuterią, która rzuca się w oczy, i stylowymi koturnami.

Kto nie kocha metalicznych stylizacji? Metaliczna sukienka tuba sama w sobie jest elementem charakterystycznym, więc nie ma potrzeby dodawania płaszcza ani kolczyków, aby wyglądała wystrzałowo. Jeśli jednak kochasz blask, rozważ dodanie metalicznych akcesoriów, takich jak buty, biżuteria i torebka.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na czerń, jaskrawą czerwień, kobaltowy błękit czy słoneczną żółć połącz ją ze szpilkami i drapowanymi kolczykami. Jeśli chodzi o bardziej swobodne wyjścia, można ją łatwo połączyć z dżinsową kurtką i tenisówkami lub sandałami.

Małgorzata Rozenek odpowiedziała na kąśliwe komentarze dotyczące jej wyglądu. Mówi o ciałopozytywności

Sonda

Trądzik na plecach i dekolcie - jak skutecznie go zwalczyć

Borykasz się z trądzikiem na plecach i dekolcie?