Oczywiste jest, że ożywianie roku 2000 nie wykazuje oznak spowolnienia. Swój wielki powrót przeżywają między innymi bojówki, a także spodnie z niskim stanem. Jednak najnowszy trend z roku 2000, który powraca, może wzbudzić strach w twoim sercu. Tak, sukienki na spodniach powróciły i są stylizowane w lepszy sposób niż kiedykolwiek. Dobrą wiadomością jest to, że tym razem wyglądają znacznie bardziej wyrafinowanie niż ich poprzednicy z roku 2000.

Co zamiast jeansów? Modele spodni, które będą modne na wiosnę

Obecnie trend sukienek na spodniach wydaje się bliższy high fashion niż stylowej katastrofie. Zauważony na wybiegach między innymi Off-White, Valentino i Chloé, może być modowym wstrząsem, którego potrzebujesz. Niezależnie od tego, co sądzisz o kontrowersyjnym stylu, oto kilka najlepszych sposobów na jego skoordynowanie.

Sukienki na spodnie: inspiracje

Sztokholmska blogerka modowa, Lydia Tsegay, powiedziała Teen Vogue , że trend w sukienkach/spódnicach na spodniach to „trend, który możesz nosić o każdej porze roku. Myślę też, że daje to efekt kreatywności w dobieraniu ubrań”. Proporcje są również ważne dla tego trendu, ale nie ograniczaj się do jednej konkretnej sylwetki. Zgodnie z zaleceniami Tsegay, wybór dopasowanej sukienki i szerszych spodni lub luźnej sukienki i dopasowanych spodni może pomóc w optycznym zrównoważeniu sylwetki.

Michał Wiśniewski zdradził, jakie imię chciałby nadać szóstemu dziecku. „Szykuje się batalia”