Brytyjska sieciówka Top Shop ma w swojej ofercie ostatnio same hity! Klientki i klienci zachwycają się różnorodnością proponowanych produktów, jakością oraz stosunkowo niską ceną. Kolejnym hitem marki jest maxi dress z seksownym rozcięciem z przodu, którą pokochały Brytyjki. Noszą ją z kolorowymi płaszczami, pastelowymi dodatkami i wiosennym obuwiem. Kolor i printy górą!

ZOBACZ TEŻ: WIEDZIAŁAŚ ŻE TYCH UBRAŃ NIE POWINNAŚ PRAĆ? NIE NADAJĄ SIĘ ZUPEŁNIE DO PRALKI!

Sukienka trafiła do sprzedaży online i stacjonarnej pod koniec zeszłego tygodnia. Dzisiaj już naprawdę ciężko znaleźć odpowiedni rozmiar, o ile w ogóle udaje się komuś namierzyć ten produkt. Zainteresowanie nią zaczęło się od niewinnego zdjęcia na instagramie TopShopu, które zamieszczono kilka tygodni temu. Już wtedy klientki z uporem maniaka dopytywały, kiedy będzie dostępna od ręki bądź online.

Wyjątkowo udany, kolorowy print z kwiatami pasuje naprawdę do wielu okazji. Można ją spokojnie założyć do pracy z marynarką, ze szpilkami na randkę czy weekendowe szaleństwo. Klientki z zachwytem przyznają, że krój i jakość sukienki przypomina im tę, którą otrzymują w produktach brytyjskiej marki Rixo, tyle, że w dużo wyższej cenie. Często jest to nawet 5-krotna przebitka!

ZOBACZ TEŻ: Dziewczęce SPÓDNICZKI na pierwsze słoneczne dni

Marka odpowiedziała na prośby fanów, którzy wysyłali zapytania o nieco krótszą wersję. Do sprzedaży właśnie trafiła bluzka wiązana w okolicach biustu, która jest uszyta z tego samego materiału.

Zobaczcie, jak sukienkę noszą influencerki! Inspirujące?