Pokochałyśmy romantyczne, zwiewne sukienki za ich swobodny krój i niesamowicie kobiecy, lekki i delikatny wygląd. Sporą rolę odegrały tu także popkulturowe trendy, a przede wszystkim jedna z najpopularniejszych produkcji Netfliksa ostatnich kilku miesięcy. Chodzi oczywiście o serial Bridgentonowie. To właśnie stroje głównych bohaterek skłoniły nas do ponownego zainteresowania się stylem retro. W szczególności jedna sukienka na lato zdominowała tegoroczne trendy. Domyślasz się, o który model chodzi konkretnie?

Sukienki na wesele z sieciówek. 50 najładniejszych modeli, które udało się nam znaleźć

Sukienka na lato – wielki hit na Instagramie 

Mamy na myśli sukienkę na lato, która na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie jak koszula nocna. Czym zasłużyła sobie na to porównanie? Sennego charakteru dodają jej bufiaste rękawki i urocza kratka vichy w odcieniach pięknych pasteli. Dodatkowo, model ten odznacza się jeszcze jednym, bardzo ważnym elementem – bufiastymi rękawkami. To wszystko składa się na to osobliwe porównanie.

Długa sukienka o romantycznym kroju znalazła spore grono miłośniczek. Jedną z nich jest Iga Krefft. Artystka w ostatnim czasie opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w ślicznej sukience na lato o luźnym i bardzo efektownym kroju. To nie jedyna modowa influencerka, która wybrała właśnie ten wakacyjny outfit. Sprawdź również inne inspiracje na to, jak nosić tę romantyczną sukienkę.

Możesz wybierać spośród ślicznych pastelowych kolorów – cytrynowa żółć, blady róż, subtelny fiolet, a może błękit? Każdy z tych odcieni prezentuje się wyjątkowo z drobną kratką vichy. Bufiaste rękawy dają możliwość noszenia sukienki na wiele różnych sposobów. Możesz opuścić je do ramion lub stworzyć za ich pomocą imponującą objetość.