Jeśli chcesz uzupełnić garderobę o modne letnie elementy, rozważ sukienkę typu babydoll. Nie daj się odstraszyć nazwie — to modny krój, który pasuje praktycznie do każdego typu sylwetki. Jest określany jako sukienka „babydoll” ze względu na wysoką talię i krótką spódniczkę.

Oversizeowa marynarka zamiast sukienki. Moda uliczna ma nowego faworyta

Profesorka i historyczka mody, Sarah Collins, w wywiadzie dla Elle powiedziała, że dokładne pochodzenie sukienki typu babydoll nie jest pewne, ale wielu uważa, że ​​krój, który po raz pierwszy stał się popularny w kobiecych sypialniach około lat 30. XX wieku. Prawie 100 lat później kultową sukienkę z krótkim dołem i wysokim stanem możemy nosić praktycznie na każdą okazję. Wbrew temu, co może sugerować nazwa, sukienki babydoll są niezwykle wszechstronne, jeśli odpowiednio się je wystylizuje.

Sukienka babydoll będzie niezwykle modna latem

Jeśli chcesz podkręcić tą kultową sukienkę, wypróbuj te modne wskazówki dotyczące stylizacji, które sprawią, że Twoja sukienka babydoll stanie się niezwykle stylowa i elegancka. Jeśli tej wiosny chcesz nadać swojej garderobie nieco więcej świeżości wybierz sukienkę babydoll w kwiaty. Kwieciste wzory optycznie wyszczupli sylwetkę. Wystylizuj ją za pomocą prostych akcesoriów i stylowych butów, aby uzyskać kompletny look. Poniżej znajdziesz wybrane przez nas inspiracje. Sukienek tego typu szukaj w second-handach lub w platformach z ubraniami z drugiej ręki.

Sonda

makijaż na wielkanoc

Ile dziennie spędzasz przed lustrem?