Zaledwie tydzień minął od publikacji uroczych zdjęć malutkiej księżniczki Charlotte, a ich temat nadal nie znika z mediów. Tym razem pojawił się on w kontekście ubranka, które miała na sobie mała siostra księcia Jerzego.

ZOBACZ TEŻ: Szczęśliwa królewska rodzina na chrzcinach małej Charlotte

Tym razem także zadziałał efekt Royal Baby. Przypomnijmy, że to już nie pierwszy raz, gdy ubranka, w których pojawia się królewskie rodzeństwo, stają się hitem i znikają ze sklepów w oka mgnieniu.

Nie inaczej było przypadku ślicznej sukieneczki, w którą do zdjęcia ubrana byłą Charlotte. Tym razem mamy pragnące zdobyć podobne wdzianka dla swoich córek nie miały łatwego zadania. Jak się okazuje, sukienka w kwiatki nie występuje w regularnej sprzedaży w Internecie – w przeciwieństwie do części wcześniejszych ubranek rodzeństwa. Mała Charlotte dostała ją w prezencie od swojej pochodzącej z Hiszpanii niani, Marii Teresy Turrion Borrallo, która sukienkę kupiła w hiszpańskim Valladolid.

Butik dziecięcy Margarity Pato Cid przeżywa od czasu publikacji zdjęć wykonanych przez samą Kate Middleton prawdziwe oblężenie. Kobiety z całego świata zapragnęły zamówić wartą 21 funtów sukieneczkę…

Dziwicie się im?

Posted by M&h on 1 grudnia 2015

Posted by M&h on 1 grudnia 2015

Sukieneczka księżniczki Charlotte stała się HITEM