Pragnieniem chyba każdej kobiety na świecie jest wsparcie i porada profesjonalnego stylisty. Dobranie idealnych ubrań, makijażu czy fryzury… a wszystko po to, by zachwycać swoim wyglądem każdego wokół. Jeśli i Wam marzy się, aby otrzymać doskonałą oraz indywidualną receptę na naprawdę trendy look, będzie niedługo ku temu okazja!

A wszystko za sprawą stylistek magazynu HOT Moda, które przez 10 weekendów odwiedzą 10 różnych miast Polski i podpowiedzą Wam, co zrobić, by na Wasz widok inni padali z wrażenia! A na deser wizażyści marki Dior oraz fryzjerzy marki Kevin Murphy przedstawią najnowsze trendy! Jeśli jednak komuś byłoby mało atrakcji, do wygrania będzie również kultowy samochód Fiat 500, sesja zdjęciowa w HOT Moda oraz wiele innych, równie atrakcyjnych nagród!

Stylowy maraton!

Co zrobić, aby wziąć udział w całej akcji? Nic trudnego! Wystarczy, że przyjdziecie z aktualnym numerem HOT Moda do odpowiedniego centrum handlowego w Waszym mieście i odwiedzicie stoisko magazynu! Każdego dnia, styl pierwszych 30 osób zostanie dokładnie zbadany przez stylistki HOT Moda! Szczęśliwcy ci otrzymają od nich receptę i zarazem przepustkę do wzięcia udziału w konkursie!

Dla tych, którym nie uda się przybyć jako pierwszym, mamy jednak dobrą wiadomość! Tego dnia, kupcie co najmniej jedno ubranie w odpowiednim centrum handlowym, a następnie przyjdźcie do stoiska magazynu z zakupioną rzeczą, paragonem oraz aktualnym numerem HOT Moda! Takie działanie stanie się podstawą do wzięcia udziału w konkursie czasopisma.

Stylowy maraton!

W następnej kolejności, wystylizujcie się i do najbliższej środy(do godziny 23:59) prześlijcie swoje stylizacje, prezentujące najnowsze trendy. Dodatkowo dołączcie również opis, jaki trend został przedstawiony, a także swoje dane – imię, nazwisko, adres, numer telefonu i PESEL. Zgłoszenia wysyłajcie na: [email protected]!

Wasze sety oceniać będzie jury, w którym między innymi zasiądzie redaktor naczelna oraz szefowa stylistek magazynu HOT Moda! Każdego weekendu zostanie wybrana jedna laureatka!

Finał akcji odbędzie się w Warszawie, gdzie zwyciężczynie każdego weekendu powalczą o I miejsce i nagrodę główną – kultowy samochód Fiat 500. Ich zadaniem będzie przygotowanie stylizacji na zadany temat. Na tej podstawie jury wybierze autorkę najlepszej pracy. Nagrodą dla laureatek I, II oraz III miejsca jest wspólna sesja zdjęciowa do wrześniowego wydania magazynu HOT Moda. Dla zwyciężczyń wszystkich 10 weekendów czekają również wspaniałe nagrody od sponsorów akcji.

Partnerami konkursu są: Dior, Kevin Murphy, Fiat, VANS, ASUS, SMEG, Perlage.

Harmonogram Stylowego Maratonu

14-15.03 Warszawa, Arkadia
21-22.03 Bydgoszcz, Focus Mall
28-29.03 Łódź, Manufaktura
11-12.04 Lublin, Lublin Plaza
18-19.04 Warszawa, Galeria Mokotów
25-26.04 Poznań, Galeria Malta
9-10.05 Kraków, Galeria Kazimierz
16-17.05 Katowice, Galeria Katowicka
13-14.06 Płock, Galeria Mazovia

Stylowy maraton!

Nie przegapcie takiej szansy!