Szykuj się na kolejny wyjątkowy weekend ze Stylowym Maratonem HOT Moda. Już w najbliższą sobotę i niedzielę (23-24 kwietnia) widzimy się w Słupsku, a dokładnie w Centrum Handlowym Jantar (ul. Szczecińska 58). Jeśli zamierzasz nas odwiedzić, dowiedz się, co będzie czekać na ciebie na miejscu!

ZOBACZ TEŻ: Stylowy Maraton HOT Moda w Lublinie 16-17 kwietnia

A atrakcji będzie jak zwykle sporo. Tym razem w strefie showroom oprócz naszych stylistek będziesz miała okazję spotkać również Maję Sablewską, doradcę wizerunku i gospodynię popularnego programu Sablewskiej sposób na modę. Maja wspólnie z Martyną i Karoliną z redakcji HOT Moda doradzi ci, jak ubierać się odpowiednio do twojej sylwetki, w co warto zainwestować w tym sezonie, a także co możesz zmienić w swoim looku. Np. fryzurę, w czym pomogą ci styliści fryzur marki Batiste, partnera naszej strefy fryzur. Albo makijaż – tutaj jak zwykle niezbędne będą umiejętności makijażystek Douglas Polska.

ZOBACZ TEŻ: Stylowy Maraton HOT Moda w Lublinie 16-17 kwietnia – fotorelacja

Stylowy Maraton HOT Moda to również świetna okazja na wygranie ekstra nagród. Począwszy od nagrody głównej naszej akcji – samochodu Renault Captur. Z kolei dzięki marce Instax możecie też zdobyć supermodny aparat Instax Mini 70. Ponadto w czasie eventu będziesz mogła zawalczyć o ubrania marek, które znajdą się w strefie showroom, m.in. Monnari, CCC, Ecco czy KUBENZ.

Bez względu na pogodę, u nas atmosfera na pewno będzie gorąca. Dla odrobiny orzeźwienia niezbędna będzie więc woda Perlage, kolejnego partnera 4. edycji akcji Stylowy Maraton HOT Moda.

Bądź z nami koniecznie! Więcej szczegółów oraz regulamin znajdziesz TUTAJ.