Weekend zbliża się wielkimi krokami, a to może oznaczać tylko jedno. Co? Kolejny Stylowy Maraton, oczywiście! Gdzie spotykamy się tym razem? Od 13 do 14 maja czekamy na Ciebie we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej, jak zawsze w godzinach otwarcia galerii.

Co dla ciebie przygotowaliśmy? Na naszym stanowisku jak zwykle będziesz mogła skorzystać z porad stylistek HOT Moda i przekonać jak zbudować swoją garderobę na przykładzie takich marek jak Mohito, Cropp czy House. Ponadto zrobisz darmową fryzurę, makijaż i manicure, które wykonają partnerzy akcji: KEVIN.MURPHY, Olaplex i Neo Nail. To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają na ciebie w ramach kolejnego etapu 5. sezonu Stylowego Maratonu.

Nie zabraknie bowiem również pysznej kawy z ekspresu Tchibo Cafissimo Mini, który jest jedną z nagród w naszym konkursie. A także tego, o co walczyć będą finalistki 5. edycji Stylowego Maratonu, czyli designerskiego crossovera Fiat 500X. Jak go zdobyć? Kup aktualny numer HOT Moda, przyjdź do Galerii Dominikańskiej, kup jeden element stylizacji, a następnie zgłoś się do naszej ekipy i wypełnij formularz.

Więcej szczegółów i regulamin akcji znajdziesz TUTAJ. Zapraszamy!