Gotowa na kolejny Stylowy Maraton? Jesteśmy pewne, że tak! Gdzie spotykamy się tym razem? Od 22 do 23 kwietnia czekamy na Ciebie w Centrum Handlowym Plaza w Lublinie, jak zawsze w godzinach otwarcia galerii. 

Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Darmowe fryzury i makijaże wykonywane dzięki naszym partnerom, czyli KEVIN.MURPHY i Olaplex. Za modne uczesania będą odpowiedzialni fryzjerzy z salonu Blueberry. Dodatkowo stylistki magazynu HOT Moda podpowiedzą ci, jak się stylowo ubrać na ubraniach takich marek jak: Mohito, House i Cropp. To jednak nie wszystkie atrakcje, z których będziesz mogła skorzystać w ramach kolejnego etapu 5. sezonu Stylowego Maratonu. 

Nie zabraknie bowiem również pysznej kawy z ekspresu Tchibo Cafissimo Mini, który jest jedną z nagród w naszym konkursie. A także tego, o co walczyć będą finalistki 5. edycji Stylowego Maratonu, czyli designerskiego crossovera Fiat 500X. Jak go zdobyć? Kup aktualny numer HOT Moda, przyjdź do CH Plaza w Lublinie, kup jeden element stylizacji, a następnie zgłoś się do naszej ekipy i wypełnij formularz.

Zobacz również, co działo się na Stylowym Maratonie w łódźkiej Manufakturze!