Za nami kolejny weekend w ramach 5. edycji Stylowego Maratonu HOT Moda. 26-27 marca nasza ekipa zawitała do SILESIA CITY CENTER w Katowicach, gdzie przez dwa dni na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Na miejscu nie zabrakło oczywiście stylistek HOT Moda, które podpowiadały, jak wyglądać modnie oraz na jakie fasony postawić. Niezwykle przydatne do tego okazały się projekty z najnowszych kolekcji Medicine oraz Mohito 

Co więcej, każda osoba odwiedzająca nasze stanowisko z aktualnym numerem HOT Moda mogła również skorzystać z darmowego make-up’u, za który odpowiadały makijażystki Inglot, a także manikiuru wykonywanego lakierami tej samej marki. Nie zapomnieliśmy również o fryzurach. Wspólnie z naszymi partnerami KEVIN.MURPHY, Olaplex, a także ekspertami z salonu Jaga Hupało Born to Create przygotowaliśmy strefę, którą można było opuścić z wystrzałową fryzurą.

 

 

 

Co w tym sezonie towarzyszy niekończącym rozmowom o modzie i stylu na Stylowym Maratonie? Przepyszna kawa! To dzięki partnerowi naszej akcji, marce Tchibo. Do specjalnie zaaranżowanej strefy przyciągał nie tylko niesamowity zapach ale również stylowe, kolorowe ekspresy Tchibo Cafissimo Mini, jedna z nagród w naszym konkursie. 

 

 

 

A co oprócz tego masz szansę wygrać w naszej zabawie? Tutaj nic się nie zmieniło, bo od początku trwania akcji Stylowy Maraton HOT Moda jest to sesja zdjęciowa w naszym magazynie oraz samochód osobowy. Tym razem na finalistkę czeka crossover Fiat 500X. Jak go zdobyć? Wszystkie szczegóły i regulamin znajdziesz TUTAJ. A jeśli chcesz sprawdzić czy pasujesz do crossovera Fiat 500x zapisz się na jazde próbną. Chcesz dowiedzieć się więcej o crossoverze Fiat 500X? Zapytaj o ofertę i zobacz sekcję modelową.

 

 

Już w kolejny weekend 1-2 Kwietnia czekamy na Ciebie w centrum handlowym POSNANIA w Poznaniu. Zapraszamy!