Mówi się, że stylu i klasy nie da się kupić. Wystarczy tylko spojrzeć na Kim Kardashian, która bardzo chciałaby zostać damą, jednak nawet pomimo pomocy stylistów i wizażystów nie udaje jej się osiągnąć zamierzonego celu… No właśnie. Stylowa kobieta – czyli jaka? Na to pytanie odpowiedziała w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Kasia Sokołowska.

ZOBACZ: ILE WAŻĄ MODELKI? KATARZYNA SOKOŁOWSKA ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ!

Niektórzy uważają, że na styl wpływają wyłącznie ubrania, które na siebie zakładamy. Błędne założenie! Wg Sokołowskiej równie ważna jest m.in. osobowość.

– Stylowa kobieta to jest nie tylko wizerunek, nie tylko ubranie. Wydaje mi się, że stylowa kobieta to jest po prostu osobowość – mówi Katarzyna Sokołowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Sokołowska uważa, że nie ma prawdziwego stylu bez charyzmy, inteligencji, temperamentu i wdzięku. Dopiero połączenie tych wszystkich cech z odpowiednimi ubraniami sprawia, że możemy zacząć mówić o dobrym lub złym stylu.

– Bez tego dla mnie styl nie istnieje, bo nie składamy się tylko z ubrania – podkreśla Katarzyna Sokołowska.

style="overflow:hidden;">Do nawiększych ikon stylu zaliczają się m.in. Twiggy, Audrey Hepburn, Jane Birkin i Jacqueline Kennedy. Jurorka programu Top Model uważa, że w Polskim show biznesie również znajduje się wiele kobiet, które zasługują na to miano.

– Warto wskazywać na pewnego rodzaju zjawiska. Trzeba ludziom dziękować, mówić, że są świetni, pokazywać ten dobry styl, styl, który jest związany też z pracą – powiedziała Katarzyna Sokołowska podczas gali Elle Style Awards.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: SOKOŁOWSKA ZAŁOŻYŁA PIŻAMOWĄ KOSZULĘ. JEST KOMENTARZ HORODYŃSKIEJ

A wg Was – stylowa kobieta to…

Stylowa kobieta, czyli jaka? Odpowiedź Kasi Sokołowskiej zadziwia?

Stylowa kobieta, czyli jaka? Odpowiedź Kasi Sokołowskiej zadziwia?

Stylowa kobieta, czyli jaka? Odpowiedź Kasi Sokołowskiej zadziwia?