Hailey Bieber ponownie zaskoczyła stylizacją uliczną. Tym razem została zauważona na ulicach Nowego Jorku, prezentując stylizację, która jest śmiałym odejściem od konwencjonalnych trendów, łącząc w sobie elementy klasyki z nutą miejskiego luzu. Hailey postawiła na połączenie balerin z białymi sportowymi skarpetkami, oversizową bomberkę skórzaną oraz krótkie spodenki, demonstrując, że prawdziwy styl nie zna ograniczeń.

Stylizacja Hailey Bieber

Klasyczne baleriny połąćzyła z wysokimi białymi sportowymi skarpetkami. To połączenie, które jeszcze do niedawna uznawano za modowe faux pas, teraz między innymi dzięki Hailey Bieber staje się symbolem świeżej interpretacji miejskiej elegancji. Baleriny, zazwyczaj kojarzone z delikatnością i kobiecością, w zestawieniu z białymi sportowymi skarpetkami zyskały nowy wymiar, dodając stylizacji charakteru i nowoczesnego wyglądu.

Oversizowa bomberka skórzana to kolejny element, który Hailey włączyła do swojego nietuzinkowego looku. Ciężka skóra i masywny krój kurtki kontrastują z lekkością i dziewczęcym charakterem balerin, tworząc stylizację pełną kontrastów. Taki wybór odzieży wskazuje na odważne połączenie różnych dekad i trendów, z nostalgią za latami 90. przywodzącymi na myśl erę największych gwiazd popu i ikon stylu.

Krótkie spodenki, dobrane do stylizacji, to kolejny element podkreślający nonszalancki i swobodny charakter tego zestawienia. W połączeniu z bomberką i balerinami, spodenki sprawiają, że całość wygląda na przemyślaną i spójną, jednocześnie zachowując luz i nieformalność, idealne na spacer po miejskich uliczkach czy casualowe spotkanie z przyjaciółmi.

Powrót balerin: klasyczny styl Meghan Markle i Hailey Bieber

Hailey Bieber