Wywiad z Simone Harouche, stylistką nastoletniej gwiazdki Disneya – Miley Cyrus w zasadzie nie przyniósł nic odkrywczego. Harouche została spytana o to, jak nastolatki chcące ubierać się w stylu Miley mogą urozmaicić swoją garderobę nie wydając przy tym kroci.

Simone podała cały szereg przykładów, większość była jednak zdecydowanie podszyta reklamą sieci supermarketów Walmart, w której sprzedawana jest kolekcja Miley Cyrus & Max Azria. Z drugiej strony faktycznie – ta kolekcja do drogich nie należy, ale dziennikarzom zapewne nie o takie odpowiedzi chodziło.

Harouche wymieniła między innymi sztruksy, przekonując, że Miley je uwielbia, a dodatkowo to świetny typ spodni na jesień i zimę. Nie zabrakło też rzeczy oczywistej – legginsów.

– Legginsy to świetna podstawa. Są bardzo uniwersalne, wyglądają zabójczo w zestawieniu z kozakami, a jeśli dodasz do nich tunikę inspirowaną stylem lat osiemdziesiątych, to otrzymasz zestaw bardzo w stylu Miley – zdradziła.

Jesteśmy przekonani, że Wy także macie swoje własne sposoby na to, jak odmienić swoją garderobę za niewielkie pieniądze. I to niekoniecznie tak, aby końcowy efekt naśladował styl Miley. Zapraszamy do wymiany pomysłów!