Okej, wiemy, że grudzień ledwie się zaczął, ale wiedząc, jak szybko mijają tygodnie, warto być przygotowanym jak najwcześniej na karnawał. Gdyby tak spojrzeć na kalendarz, to jest on już praktycznie za rogiem. A my doskonale wiemy, jakie sukienki będą królować w sylwestra. Nosiły je już Blake Lively i Kim Kardashian. Lepszego dowodu na potwierdzenie tego trendu nam nie trzeba.

Cekiny, blask i impreza w stylu “Wielkiego Gatsby” – oto, co będzie modne w karnawał. Pomijając pióra i konfetti. Można było się tego spodziewać po tym, jak Blake Lively pojawiła się na pokazie Versace w sukience z kolekcji z 1999 roku.

ZOBACZ TEŻ: BLAKE LIVELY WŁAŚNIE UDOWODNIŁA, ŻE JEST MISTRZYNIĄ DYSTANSU DO SIEBIE

W podobnej kreacji vintage pojawiła się na tym samym pokazie Kim Kardashian. To właśnie ona miała sukienkę obszytą kryształkami Swarovskiego. I chociaż styl Blake zdecydowanie bardziej nam odpowiada, nie da się ukryć, że to będzie świetny trend.

Nie da się ukryć, że obie celebrytki nie są pierwszymi, ani ostatnimi, które lansują ten trend. Jakieś 15 lat temu podobne sukienki nosiła również Paris Hilton, a w swoje urodziny widzieliśmy tak ubraną Kendall Jenner i Chiarę Ferragni.

ZOBACZ TEŻ: Nie ma wątpliwości – Kim Kardashian KOPIUJE Kendall Jenner

Nie martw się, nie musisz wydawać tysięcy na sukienkę vintage od Versace. Identyczne są dostępne w sklepach stacjonarnych i online. A oto kilka naszych propozycji.

ASOS DESIGN, cena: 341,55 zł

Srebrna sukienka w stylu Blake Lively i Kim Kardashian będzie modna w karnawale

Forever New, cena: 711,96 zł

Srebrna sukienka w stylu Blake Lively i Kim Kardashian będzie modna w karnawale

TFNC, cena: 288,05 zł

Srebrna sukienka w stylu Blake Lively i Kim Kardashian będzie modna w karnawale