Pewnie nie raz miałaś taką sytuację, że w pośpiechu zbierałaś się do wyjścia z domu i zauważyłaś, że twoje włosy nie są pierwszej świeżości. Co wtedy, gdy suchego szamponu nie ma pod ręką? Na szczęście istnieją fryzury, które trochę je zamaskują i pozwolą przetrwać ci cały dzień.

Zbawienne będą na pewno wszystkie ozdoby, które odrobinę przysłonią twoje tłuste włosy. O tych najlepszych, które znajdziesz w sieciówkach pisałyśmy jakiś czas temu. Uzbrój się w różne opaski, które są mocnym trendem tej wiosny. Gwarantujemy, wybór jest duży, więc na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Sprawdzone fryzury, które zamaskują twoje tłuste włosy!

fot. Stradivarius

ZOBACZ TEŻ: 5 POWODÓW PRZEZ KTÓRE TWOJE WŁOSY SĄ NIEUSTANNIE PRZETŁUSZCZONE

Mały kok na środku głowy to fryzura, która co roku jest bardzo popularna na wszelkiego rodzaju festiwalach. Jak się okazuje, sprawdzi się również jako remedium na tłuste włosy. Lekko podtapiruj górę, nadaj im objętości i luźno zwiąż.

Co powiesz na opaskę zrobioną z włosów? Ta stylizacja zakryje brudną głowę. Wyciągnij kilka pasemek, by delikatnie spadały ci na twarz, a fryzura będzie prezentować się naprawdę elegancko. Możesz również zrobić holenderskie warkoczyki, które skutecznie zamaskują nieświeże włosy.

ZOBACZ TEŻ: CO POMOŻE NA ELEKTRYZUJĄCE SIĘ WŁOSY? OTO KILKA SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW

Czasem przy odrobinie kreatywności i sprawdzonych trikach możesz rano zaoszczędzić swój cenny czas!