Czy Ty również należysz do tej grupy osób, które w swojej domowej apteczce, obok bandaży i tabletek, trzymają puder dla niemowląt? Okazuje się, że ma on bardzo szerokie zastosowanie i sprawdza się nie tylko dla dzieci.

Pierwszym, genialnym zastosowaniem jest użycie pudru na nasze włosy. Kiedy skończy Ci się suchy szampon, to Twój nowy ratunek. A jeśli Ci się spodoba, możesz zamienić go już na zawsze. Aplikacja jest taka sama – nałóż na skórę głowy, odczekaj kilka sekund i wetrzyj we włosy.

ZOBACZ TEŻ: CHICAGO WEST REKLAMUJE KOSMETYKI MAMY. KIM KARDASHIAN MA NOWĄ MODELKĘ?

Latem, kiedy wygrzewasz się na plaży puder dla niemowląt sprawdzi się idealnie, a zwłaszcza dla tych osób, które lubią, gdy piasek pozostaje na plaży, a nie wchodzi razem z nimi do hotelowego pokoju. Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste – wystarczy, że obsypiesz nogi pudrem, dzięki temu piasek nie przykleja się do skóry.

Jeśli walczysz z piekącymi, zaczerwienionymi obtarciami na udach – wypróbuj puder dla niemowląt. Obsyp nogi (i każdy inny problematyczny obszary ciała) i pozbądź się problemu obtarć raz na zawsze.

Masz problem z nadpotliwością? Obsyp pudrem te miejsca na ubraniach, w których pocisz się najbardziej. To pomoże Ci uniknąć krępujących plam.

ZOBACZ TEŻ: BLUE IVY DOCZEKAŁA SIĘ OSOBISTEGO STYLISTY! WYROŚNIE NA TAKĄ GWIAZDĘ JAK MAMA?

Co Wy na to?