Każda kobieta chociaż raz wypowiedziała to zdanie: nie mam się w co ubrać. Mimo że szafa wypchana jest ciuchami czasem zwyczajnie nic nam nie pasuje. Pierwszą myślą, która wtedy pojawia się w głowie jest wyjście na zakupy, ale to wcale nie jedyne rozwiązanie, które pomoże Ci odświeżyć Twój styl. Zobacz jakie są alternatywne rozwiązania:

W tym sezonie inspirujemy się modą męską. Łączymy ją z kobiecym seksapilem

Zorganizuj wymianę ubrań

To świetny pomysł, który pomoże Ci pozbyć się ubrań, których od dawna nie używasz i jednocześnie zaopatrzyć się w coś nowego. Zbierz przyjaciółki i znajome, które mają zbliżony styl i zwyczajnie zacznijcie wymianę.

Odśwież starocie

Zrób mały eksperyment i codziennie przez tydzień dodawaj do swojej stylizacji rzecz, która zalega w szafie już od dłuższego czasu. W ten sposób możesz przypomnieć sobie o ciuchach, o których istnieniu już dawno zapomniałaś. To też dobry sposób na research, który pomoże Ci ustalić w czym czujesz się dobrze, a czego zdecydowanie musisz się już pozbyć.

Zero waste w modzie. Jak wprowadzić tę zasadę do swojej szafy

Postaw na kreatywność

Masz w szafie trzy identyczne T-shirty? Spróbuj ozdobić je naszywkami lub kolorowymi koralikami. W ten sposób szybko zyskasz nowy, oryginalny wygląd.

Daj się ubrać

Pamiętasz jak w dzieciństwie o Twoich stylizacjach decydowała mama? A może by tak przypomnieć sobie te czasy… Poproś mamę, siostrę lub przyjaciółkę, by to one wymyślały Ci stroje na następnych kilka dni. W ten sposób możesz odkryć nowe połączenia, które przypadną Ci do gustu.