Zazwyczaj wybór garderoby podyktowany jest względami typowo praktycznymi – pogodą, wydarzeniem, na które się szykujemy, wygodą i innymi prozaicznymi elementami. Ale w przypadku rodziny królewskiej wszystko odbywa się w zupełnie inny sposób. Szczególnie interesujący pomysł na wybór codziennej stylizacji ma Królowa Elżbieta.

Były doradca królowej do spraw wizerunkowych Paul Burrell zdradził jej sposób na dobór odpowiedniej stylizacji. Jest bardzo fascynujący. Przede wszystkim monarchini używa zwrotu kostium . Nigdy nie określa inaczej swoich stylizacji. A co do samego ich doboru, sprawa jest bardziej złożona niż mogłoby się wydawać.

„TWARZ MEGHAN” TO NOWY TREND W CHIRURGII PLASTYCZNEJ. CHODZI O JEDEN SZCZEGÓŁ

Cała garderoba królowej znajduje się na najwyższym piętrze, dlatego aby ułatwić wybór kostiumu, osobisty stylista przynosi jej kilka starannie opracowanych szkiców, do których przypięte są kawałki materiałów. W ten sposób monarchini może zapoznać się z rodzajem tkaniny i osobiście wybrać czy chce nosić jedwab, wełnę czy inny materiał.

Po dokonaniu wyboru kostium jest kompletowany i przynoszony do jej komnaty. Oznacza to, że królowa tak naprawdę nigdy nie widzi swojej prywatnej garderoby w całości. Znając jednak jej zamiłowanie do intensywnych, jaskrawych kolorów można wyobrazić sobie jak barwnie musi ona wyglądać.

BYŁA PRZYJACIÓŁKA MEGHAN POKAZUJE ZDJĘCIE. NIKT GO WCZEŚNIEJ NIE WIDZIAŁ!

Sposób w jaki Królowa Elżbieta wybiera swoje stroje jest niesamowity!

Sposób w jaki Królowa Elżbieta wybiera swoje stroje jest niesamowity!

Sposób w jaki Królowa Elżbieta wybiera swoje stroje jest niesamowity!