Wszyscy wiemy, że Kim Kardashian uwielbia być pierwsza. Celebrytka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszyscy są w stanie dostać się na szczyt – ale jeszcze trudniej się na nim utrzymać. Właśnie dlatego każdego dnia Kim mocno pracuje nad tym, by oczy wszystkich były jak najczęściej zwrócone w jej stronę. Tak jak w przypadku złotej sukienki, która stała się szybko viralowa. I to wcale nie z powodu samej Kim.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN POKAZUJE TWARZ PRZED KONTUROWANIEM. POLICZYSZ WARSTWY PRODUKTÓW?

Kilka dni temu Kim opublikowała na instagramie zdjęcie, na którym pozuje w złotej, obcisłej sukience, z odkrytym brzuchem i jednym udem. Podpisała je słowami:

Przeglądałam właśnie zdjęcia w telefonie i natrafiłam na sukienkę, którą Kanye zaprojektował i uszył specjalnie dla mnie w zeszłym roku na naszą wycieczkę do Miami. Marki, które szyjecie rzeczy z dnia na dzień, czy możecie wstrzymać się przed wypuszczeniem tego modelu na rynek, zanim chociaż raz uda mi się ją włożyć publicznie?

style=”overflow:hidden;”>

Komentarz celebrytki podchwycili jej fani, którzy gratulowali jej podejścia i komentarza, który w 100% odzwierciedla to, co się dzieje w branży mody.

Konto na instagramie @diet_prada początkowo wyśmiało projekt, pytając uszczypliwie, gdzie znacznik reklamowy w poście celebrytki. Kilka godzin później pojawiło się u nich na insta story również zdjęcie, na którym widać, jak jedna z marek ubraniowych skopiowała w photoshopie zdjęcie celebrytki.

Dowód? Zobaczcie, że widać czarny kwadratowy kształt w odbiciu sukienki po prawej stronie biodra modelki. To nie szybko szyjące szwaczki, a zwyczajnie kopia zdjęcia.

Spór o sukienkę Kim, którą zaprojektował dla niej Kanye. Wiemy, o co chodzi!
Spór o sukienkę Kim, którą zaprojektował dla niej Kanye. Wiemy, o co chodzi!

W sieci można już kupić podobną sukienkę do projektu Kanye za zaledwie 25 funtów. Myślicie, że Kanye będzie się gniewał?