Wszyscy wiemy, że Kim Kardashian uwielbia być pierwsza. Celebrytka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszyscy są w stanie dostać się na szczyt – ale jeszcze trudniej się na nim utrzymać. Właśnie dlatego każdego dnia Kim mocno pracuje nad tym, by oczy wszystkich były jak najczęściej zwrócone w jej stronę. Tak jak w przypadku złotej sukienki, która stała się szybko viralowa. I to wcale nie z powodu samej Kim.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN POKAZUJE TWARZ PRZED KONTUROWANIEM. POLICZYSZ WARSTWY PRODUKTÓW?

Kilka dni temu Kim opublikowała na instagramie zdjęcie, na którym pozuje w złotej, obcisłej sukience, z odkrytym brzuchem i jednym udem. Podpisała je słowami:

Przeglądałam właśnie zdjęcia w telefonie i natrafiłam na sukienkę, którą Kanye zaprojektował i uszył specjalnie dla mnie w zeszłym roku na naszą wycieczkę do Miami. Marki, które szyjecie rzeczy z dnia na dzień, czy możecie wstrzymać się przed wypuszczeniem tego modelu na rynek, zanim chociaż raz uda mi się ją włożyć publicznie?

Komentarz celebrytki podchwycili jej fani, którzy gratulowali jej podejścia i komentarza, który w 100% odzwierciedla to, co się dzieje w branży mody.

Konto na instagramie @diet_prada początkowo wyśmiało projekt, pytając uszczypliwie, gdzie znacznik reklamowy w poście celebrytki. Kilka godzin później pojawiło się u nich na insta story również zdjęcie, na którym widać, jak jedna z marek ubraniowych skopiowała w photoshopie zdjęcie celebrytki.

Dowód? Zobaczcie, że widać czarny kwadratowy kształt w odbiciu sukienki po prawej stronie biodra modelki. To nie szybko szyjące szwaczki, a zwyczajnie kopia zdjęcia.

Spór o sukienkę Kim, którą zaprojektował dla niej Kanye. Wiemy, o co chodzi!
Spór o sukienkę Kim, którą zaprojektował dla niej Kanye. Wiemy, o co chodzi!

W sieci można już kupić podobną sukienkę do projektu Kanye za zaledwie 25 funtów. Myślicie, że Kanye będzie się gniewał?